Estiq Value / Tallinn / Mustamäe / Sõpruse pst 190
Registriandmed seisuga 3. oktoober 2026 Mustamäe · Tallinn

Sõpruse pst 190, Tallinn

Sõpruse pst 190 (Tallinn, Mustamäe linnaosa) on 1970. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu, 90 korterit (EHR 101012548). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 03.10.2026 2 611 €/m² (hinnanguvahemik 2 460–2 762 €/m², ±6%).

Sõpruse pst 190, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
5 korrust 90 korterit EHR 101012548 ↗ Kataster 78405:503:0007 ↗ Eraomand · korteriomand

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Sõpruse pst 190 on 1970. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu, 90 korterit, energiaklass D. Estiq AVM baastase on €2 611/m², 1,2% alla Mustamäe mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 642/m², 04.2026, n=132).

Sõpruse pst 190 on 1970. aastal valminud 5-korruseline korterelamu Mustamäe linnaosas, 90 korterit. Kandekonstruktsioon: Monteeritav raudbetoon (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 2-toaline (50 tk). Energiaklass D (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 2 611 €/m², mis on umbes 1,2% alla Mustamäe mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 642/m², 04.2026, n=132). Tüüpiline korter (2-toaline, 43,5 m²) on ligikaudu €118 755.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass D, maapealne parkimine ja 1970. aasta ehitusaeg.

€470–€580/kuu

Tüüpilise 2-toalise korteri turuüür (5 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood).

📊 Turuandmed · 5 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood
Kommunaalid: suvel ~38 €, talvel ~70 € · 100% möbleeritud
4,8–5,8%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 5 29.7 m² €3 084 €86 282–€96 907
2-toaline 50 42.7 – 47.1 m² €2 730 €114 182–€128 242
3-toaline 25 46.7 – 60.8 m² €2 504 €129 968–€145 973
4-toaline 10 60.2 m² €2 504 €141 998–€159 484
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 29.7 m² 2-toaline · 44.4 m² 3-toaline · 55.1 m² 4-toaline · 60.2 m²
− 43,5 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€118 755
ca €2 730 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €124 693
Eeldatav üüritulu €470–€580/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €2 867/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7,7 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused9,2

Siili peatus 85 m / 1 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase7,3

Tallinna 32. Keskkool 495 m; riigieksamite tase 69.5/100; lasteaed 243 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond6,5

58% tundidest hea, 17% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrgenenud), müratase 55 dB (märgatav), modelleeritud (Lden), lähim park Parditiigi park 427 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk6,9

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=329): kõrgem risk; viimased 12 kuud vs eelnevad 12: -56,9%.

Kaal 10%
Seisukord & vanus6,8

1970. a; kandekonstruktsioon Monteeritav raudbetoon.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud6,5

Energiamärgis D (väljastatud 10.01.2011, aegunud märgis); kütteliik Kaugküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu8,8

Parditiigi park 427 m; toidukauplused 193 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus8,4

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 694 tehingut kohordis „1940-1970 ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Sõpruse pst 190

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: kõrge · indeks 7,1 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 329 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: -57%.

Sagedasemad liigid: vargus, pisivargus, vandalism.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrgenenud

Viimase 12 kuu 2 836 tunninäidust (07.12.2025–09.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 58% kahes parimas klassis, 25% keskmises ja 17% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

55 dB Lden · märgatav

Liiklusmüra hinnang on 2 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Tavapärane · 30–50 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See jääb alla 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Mustamäe · 1940-1970 ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 1 458 tehingut · 1940-1970 ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. Sääse asum · 1940-1970 ehitusaasta · €2 383 (2026 Q1) +8.9% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Sõpruse pst 190 AVM tase: €2 611/m² €2 246 2024 Q3 181 tehingut €2 151 2024 Q4 199 tehingut €2 232 2025 Q1 178 tehingut €2 401 2025 Q2 206 tehingut €2 342 2025 Q3 222 tehingut €2 398 2025 Q4 201 tehingut €2 430 2026 Q1 185 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €2 476 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 86 €2 540 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€2 611/m²
Hinnavahemik
€2 460–2 762
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 2-toaline · 43,5 m²)
€124 693
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€2 867/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 16 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.409069, 24.703568 · katastritunnus 78405:503:0007.

🚏 Siili peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
85 m · 1 min
🛒 Sõpruse Maxima X / Grossi
Supermarket · Igapäevakaubad
193 m · 3 min
🧒 Tallinna Allika Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
243 m · 3 min
🧒 Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
281 m · 4 min
🌳 Parditiigi park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
427 m · 6 min
🛒 Sõpruse Rimi Super
Supermarket · Igapäevakaubad
455 m · 6 min
🎓 Tallinna 32. Keskkool
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 69.5/100
495 m · 7 min
🚏 Vilja peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
497 m · 7 min
🚏 Tüve peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
524 m · 7 min
🚏 Linnu tee peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
545 m · 7 min
🧒 Tallinna Linnupesa Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
724 m · 10 min
🌳 Lepistiku park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
751 m · 10 min
🎓 Audentese Erakool
Gümnaasium · Gümnaasium
774 m · 10 min
🎓 Audentese Spordigümnaasium
Gümnaasium · Gümnaasium
774 m · 10 min
🧒 Tallinna Lepistiku Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
786 m · 10 min
🌳 Löwenruh park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
1051 m · 14 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 16 objekti, lähim peatus 85 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Mustamäe linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

66 333 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 17.3% · 11 493
18–64 (Tööealised) 61.6% · 40 890
65 ja vanemad (Seeniorid) 21% · 13 950

Haridustase (15+)

56 459 elanikku
Põhiharidus või madalam 13.4% · 7 551
Keskharidus või kutseharidus 39.5% · 22 298
Kõrgharidus või magistrikraad 44.9% · 25 342
Haridustase teadmata 2.2% · 1 268

Ehitusaeg & elamufond

34 988 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 0% · 14
Nõukogude periood (1946–1990) 85.7% · 29 985
Taasiseseisvunud (1991–2010) 6.8% · 2 368
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 6.1% · 2 126

Enim ehitatud periood: 1961–1970.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 2.4%
B-klass (Madalenergia) 3.7%
C-klass (Hea energiatõhusus) 5.3%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 1.5%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 87.1%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 0%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta1970
Kortereid kokku90
Korruseid5
EnergiamärgisD
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus3 552 m²
KüttesüsteemKaugküte
KandekonstruktsioonMonteeritav raudbetoon
Lifte0
Müratase55 dB (märgatav)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 101012548 · kanne muudetud 23.10.2024.

Monteeritav raudbetoon · lifte EHR-i järgi: 0.

EHR portaal (kood: 101012548) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78405:503:0007 · pindala 3 552 m².

Sihtotstarve: 95% Elamumaa, 5% transpordimaa.

Katastrikaart (78405:503:0007) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Sõpruse pst 190 korteriühistu (registrikood 80247370). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€3,13/m² kuustüüpiline korter €144 kuus · k.a kommunaalid · Sääse asum mediaan €2,89/m² kuus
Ühistu maksed€0,71/m² kuusilma kommunaalideta · remondifond €0,15/m² · Sääse asum mediaan €0,97/m² kuus
Remondifond€33 337€7,67/m² · piirkonna tavapärases vahemikus
Laenud€460 831€106/m² · 3,91% fikseeritud · kuni 2039
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€37 162€36 483
sh remondifondi maksed€7 981€7 389
Remondikulud€7 981€7 389
Remondifondi jääk€33 337€25 248
Laenujääk€460 831€485 591
Raha€32 258€27 651
Reservkapital€10 500€10 500
Aasta tulem€101€437
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Haldustasu€17 7050,34
Kindlustustasud€9200,02
Heakord ja hooldus€10 5560,20
Remonditööd€7 9810,15

90 korterit · liikmeid 87 eraisikut + 3 juriidilist isikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (4 348 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Sääse asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE01654309) · Postiindeks: 13424

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Sõpruse pst korterelamud

48 hoonet tänaval · tänava mediaan €2 736/m² (n=48) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Sõpruse pst 3 2012 €2 886 ~€61 223 D Vaata →
Sõpruse pst 4 1964 €3 071 ~€138 211 C Vaata →
Sõpruse pst 5 1963 €2 738 ~€56 843 D Vaata →
Sõpruse pst 6 1963 €2 984 ~€126 356 A Vaata →
Sõpruse pst 8 1964 €2 886 ~€134 561 D Vaata →
Sõpruse pst 10 1960 €2 577 ~€108 551 E ~ Vaata →
Sõpruse pst 12 1940 €2 930 ~€121 565 G Vaata →
Sõpruse pst 13 1957 €2 832 ~€61 314 E Vaata →
Sõpruse pst 190 See hoone 1970 €2 611 ~€118 755 D Aktiivne

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 101012548 Maa- ja Ruumiamet 03.10.2026 (EHR kanne 23.10.2024) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78405:503:0007 ↗ Maa- ja Ruumiamet 13.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · 5 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood · tootlus 4,8–5,8% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=5 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

D · see hoone Keskmine / rekonstrueeritud Keskmised küttekulud

Olulised riskid

  • 1970. aasta ehitusaeg: tehnosüsteemid vajavad perioodilist uuendamist ja hooldust.
  • Energiaklass D: tõenäoliselt suurem küttevajadus kui A/B-klassi uusarendustes. Energiamärgis on aegunud, kehtiv klass võib erineda. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: maapealne parkimine kinnistul või tänaval; eraldi maa-alust garaaži ei ole.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Sõpruse pst 190, Tallinn?

Sõpruse pst 190 on 1970. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu asukohas Mustamäe linnaosa, milles on kokku 90 korterit. EHR kood on 101012548 ja katastritunnus 78405:503:0007. Estiqi andmetel energiaklass D.

Mis on Sõpruse pst 190 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 2 611 €/m². Hinnangu vahemik on 2 460–2 762 €/m². Tüüpilise 2-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €118 755.

Kui palju maksab 40 m² või 50 m² korter aadressil Sõpruse pst 190?

2 611 €/m² benchmarki põhjal on 40 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €104 440 ja 50 m² korteri väärtus umbes €130 550. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €86 282–€96 907; 2-toaline: €114 182–€128 242; 3-toaline: €129 968–€145 973; 4-toaline: €141 998–€159 484.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €2 867/m², tüüpilise 2-toalise puhul umbes €124 693, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 2-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 2-toalise korteri hinnanguline turuüür on €470–€580 kuus ja brutotootluse hinnang 4,8–5,8%.

Kas Sõpruse pst 190 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 85 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Sõpruse pst 190 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 329 sündmust (sündmuste tase: kõrge). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 58% oli kahes parimas ja 17% kahes halvimas klassis (tase: kõrgenenud). Liiklusmüra hinnang maja juures on 55 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: tavapärane (30–50 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Sõpruse pst 190?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €3,13/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €144 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €0,71/m² kuus, sh remondifond €0,15/m². Remondifondi jääk aasta lõpus oli €33 337. Ühistu laenujääk oli €460 831. Võrdluseks: Sääse asum 40 ühistu mediaan oli €2,89/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 03.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu