Estiq Value / Tallinn / Kesklinna / Tartu mnt 52
Registriandmed seisuga 3. oktoober 2026 Kesklinna · Tallinn

Tartu mnt 52, Tallinn

Tartu mnt 52 (Tallinn, Kesklinna linnaosa) on 2017. aastal ehitatud 13-korruseline korterelamu, 170 korterit (EHR 120703630). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 03.10.2026 4 266 €/m² (hinnanguvahemik 3 861–4 671 €/m², ±10%).

Tartu mnt 52, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024–05.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
13 korrust 170 korterit EHR 120703630 ↗ Kataster 78401:111:0028 ↗ Eraomand · korteriomand Maa-alune parkimine

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Tartu mnt 52 on 2017. aastal ehitatud 13-korruseline korterelamu, 170 korterit, energiaklass B. Estiq AVM baastase on €4 266/m², 8,3% üle Kesklinna mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 939/m², 04.2026, n=156).

Tartu mnt 52 on 2017. aastal valminud 13-korruseline korterelamu Kesklinna linnaosas, 170 korterit. Kandekonstruktsioon: Monteeritav raudbetoon (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 2-toaline (76 tk). Energiaklass B (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 4 266 €/m², mis on umbes 8,3% üle Kesklinna mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 939/m², 04.2026, n=156). Tüüpiline korter (2-toaline, 46,3 m²) on ligikaudu €197 516.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass B, maapealne parkimine ja 2017. aasta ehitusaeg.

€910–€1 120/kuu

Tüüpilise 2-toalise korteri turuüür (5 kuulutust selles hoones).

📊 Turuandmed · 5 kuulutust selles hoones
Kommunaalid: suvel ~146 €, talvel ~243 € · 100% möbleeritud
5,7–6,7%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 26 24.5 – 33.7 m² €4 479 €127 280–€154 001
2-toaline 76 38.1 – 92.2 m² €4 266 €182 613–€220 951
3-toaline 49 59.8 – 100.7 m² €4 095 €265 718–€321 505
4-toaline 19 77.2 – 107.4 m² €3 967 €334 601–€404 848
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 31.4 m² 2-toaline · 47.3 m² 3-toaline · 71.7 m² 4-toaline · 93.2 m²
− 46,3 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€197 516
ca €4 266 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €207 392
Eeldatav üüritulu €910–€1 120/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €4 479/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7,9 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused8,8

Bussijaam peatus 250 m / 3 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase7,0

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 372 m; riigieksamite tase 65.5/100; lasteaed 472 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond5,3

57% tundidest hea, 13% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrgenenud), müratase 63 dB (lärmakas), modelleeritud (Lden), lähim park Politseiaed 585 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk7,1

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=452): mõõdukas risk; viimased 12 kuud vs eelnevad 12: -23,3%.

Kaal 10%
Seisukord & vanus9,5

2017. a; kandekonstruktsioon Monteeritav raudbetoon.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud8,9

Energiamärgis B (väljastatud 05.03.2021); kütteliik Kaugküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu8,3

Politseiaed 585 m; toidukauplused 492 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,5

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 97 tehingut kohordis „2016-2020 ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Tartu mnt 52

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: keskmisest kõrgem · indeks 6,6 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 452 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: -23%.

Sagedasemad liigid: pisivargus, vargus, vandalism.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrgenenud

Viimase 12 kuu 55 648 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, 18 ruutu ~600 m raadiuses): 57% kahes parimas klassis, 30% keskmises ja 13% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

63 dB Lden · lärmakas

Liiklusmüra hinnang on 10 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Kõrge · 50–100 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See on üle 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Kesklinna · 2016-2020 ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 232 tehingut · 2016-2020 ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. +0.8% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Tartu mnt 52 AVM tase: €4 266/m² €4 495 2024 Q3 32 tehingut €4 392 2024 Q4 36 tehingut €4 302 2025 Q1 41 tehingut €4 510 2025 Q2 26 tehingut €4 286 2025 Q3 29 tehingut €4 307 2025 Q4 34 tehingut €4 336 2026 Q1 24 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €4 658 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 10 €4 290 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€4 266/m²
Hinnavahemik
€3 861–4 671
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 2-toaline · 46,3 m²)
€207 392
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€4 479/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 13 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.429672, 24.772232 · katastritunnus 78401:111:0028.

🚏 Bussijaam peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
250 m · 3 min
🚏 Tallinna bussijaam peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
296 m · 4 min
🚏 Bussijaam (ajutine) peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
303 m · 4 min
🚏 Bussijaam (bus station) peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
319 m · 4 min
🎓 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 65.5/100
372 m · 5 min
🎓 Kadrioru Saksa Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 60.7/100
445 m · 6 min
🧒 Tallinna Liivamäe Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
472 m · 6 min
🛒 Torupilli Selver
Supermarket · Igapäevakaubad
492 m · 7 min
🌳 Politseiaed
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
585 m · 8 min
🎓 Eesti Rahvusvaheline Kool
Gümnaasium · Gümnaasium
592 m · 8 min
🛒 Stockmann Delikatess
Supermarket · Igapäevakaubad
845 m · 11 min
🛒 Sikupilli Prisma
Supermarket · Igapäevakaubad
881 m · 12 min
🌳 Lembitu park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
1042 m · 14 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 13 objekti, lähim peatus 250 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Kesklinna linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

64 551 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 19.9% · 12 854
18–64 (Tööealised) 67.2% · 43 399
65 ja vanemad (Seeniorid) 12.9% · 8 298

Haridustase (15+)

53 514 elanikku
Põhiharidus või madalam 9.4% · 5 016
Keskharidus või kutseharidus 28% · 14 969
Kõrgharidus või magistrikraad 59% · 31 582
Haridustase teadmata 3.6% · 1 947

Ehitusaeg & elamufond

36 655 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 34.5% · 12 631
Nõukogude periood (1946–1990) 33.1% · 12 127
Taasiseseisvunud (1991–2010) 19.2% · 7 050
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 11.7% · 4 298

Enim ehitatud periood: 1919–1945.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 4%
B-klass (Madalenergia) 7.7%
C-klass (Hea energiatõhusus) 9.7%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 9.6%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 34.6%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 34.5%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta2017
Kortereid kokku170
Korruseid13
EnergiamärgisB
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus5 955 m²
KüttesüsteemKaugküte
KandekonstruktsioonMonteeritav raudbetoon
Lifte9
Müratase63 dB (lärmakas)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 120703630 · kanne muudetud 30.05.2025.

Monteeritav raudbetoon · lifte EHR-i järgi: 9.

EHR portaal (kood: 120703630) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78401:111:0028 · pindala 5 955 m².

Sihtotstarve: 85% Elamumaa, 15% arimaa.

Katastrikaart (78401:111:0028) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Lastekodu tn 23 // Tartu mnt 52 korteriühistu (registrikood 80454904). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€3,58/m² kuustüüpiline korter €144 kuus · k.a kommunaalid · Keldrimäe asum mediaan €3,36/m² kuus
Ühistu maksed€1,16/m² kuusilma kommunaalideta · remondifond €0,17/m² · Keldrimäe asum mediaan €1,35/m² kuus
Remondifond€60 337€6,22/m² · piirkonna tavapärases vahemikus
LaenudLaenu ei oleaasta lõpu seisuga
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€134 613€141 767
sh remondifondi maksed€20 246€24 579
Remondikulud€20 246€24 579
Remondifondi jääk€60 337€32 586
Raha€102 786€59 359
Reservkapital€33 920€33 059
Aasta tulem€32−€60
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Haldusteenus€19 0860,16
Heakorrateenus€31 8000,27
Tehnohooldus€9 2360,08
Haljastusteenus€1 1130,01
Jooksev hooldus€11 6870,10
Akende pesu€7 9950,07
Garaažipõranda pesu€2 5660,02
Garaaži tõstukse hooldus€2810,00
Liftihooldus€6 5280,06
Sprinklersüsteemi hooldus€7 7210,07
Sideteenus€1 3580,01
Porivaip€5 4860,05
Valveteenus€8400,01
Pangateenus€2350,00
Kindlustus€8 4350,07
Remonditasud€20 2460,17

170 korterit · liikmeid 180 eraisikut + 43 juriidilist isikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (9 697 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Keldrimäe asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE03388457) · Postiindeks: 10115

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Tartu mnt korterelamud

13 hoonet tänaval · tänava mediaan €3 932/m² (n=13) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Tartu mnt 6 1936 €3 686 ~€174 498 C Vaata →
Tartu mnt 16 1994 €4 057 ~€225 569 E ~ Vaata →
Tartu mnt 18 2000 €3 932 ~€233 781 F Vaata →
Tartu mnt 24 1957 €3 404 ~€240 387 F Vaata →
Tartu mnt 30 1957 €3 411 ~€257 411 D Vaata →
Tartu mnt 42 1953 €3 423 ~€151 932 E Vaata →
Tartu mnt 44 2026 €5 011 ~€254 518 B Vaata →
Tartu mnt 50 2012 €4 346 ~€180 347 A ~ Vaata →
Tartu mnt 52 See hoone 2017 €4 266 ~€197 516 B Aktiivne

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 120703630 Maa- ja Ruumiamet 03.10.2026 (EHR kanne 30.05.2025) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78401:111:0028 ↗ Maa- ja Ruumiamet 14.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · 5 kuulutust selles hoones · tootlus 5,7–6,7% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=5 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

B · see hoone Madalenergiahoone Väga hea soojapidavus

Olulised riskid

  • 2017. aasta ehitusaeg: tehnosüsteemid vajavad perioodilist uuendamist ja hooldust.
  • Energiaklass B: eeldatavalt madalam küttevajadus kui vanemas keskmises hoones. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: hoones on soe maa-alune parkimiskorrus / garaaž.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Tartu mnt 52, Tallinn?

Tartu mnt 52 on 2017. aastal ehitatud 13-korruseline korterelamu asukohas Kesklinna linnaosa, milles on kokku 170 korterit. EHR kood on 120703630 ja katastritunnus 78401:111:0028. Estiqi andmetel energiaklass B.

Mis on Tartu mnt 52 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 4 266 €/m². Hinnangu vahemik on 3 861–4 671 €/m². Tüüpilise 2-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €197 516.

Kui palju maksab 50 m² või 75 m² korter aadressil Tartu mnt 52?

4 266 €/m² benchmarki põhjal on 50 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €213 300 ja 75 m² korteri väärtus umbes €319 950. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €127 280–€154 001; 2-toaline: €182 613–€220 951; 3-toaline: €265 718–€321 505; 4-toaline: €334 601–€404 848.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €4 479/m², tüüpilise 2-toalise puhul umbes €207 392, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 2-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 2-toalise korteri hinnanguline turuüür on €910–€1 120 kuus ja brutotootluse hinnang 5,7–6,7%.

Kas Tartu mnt 52 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 250 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Tartu mnt 52 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 452 sündmust (sündmuste tase: keskmisest kõrgem). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 57% oli kahes parimas ja 13% kahes halvimas klassis (tase: kõrgenenud). Liiklusmüra hinnang maja juures on 63 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: kõrge (50–100 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Tartu mnt 52?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €3,58/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €144 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €1,16/m² kuus, sh remondifond €0,17/m². Remondifondi jääk aasta lõpus oli €60 337. Ühistul laenu ei olnud. Võrdluseks: Keldrimäe asum 41 ühistu mediaan oli €3,36/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 03.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu