Estiq Value / Tallinn / Põhja-Tallinna / Vana-Kalamaja tn 7
Registriandmed seisuga 3. oktoober 2026 Põhja-Tallinna · Tallinn

Vana-Kalamaja tänav 7, Tallinn

Vana-Kalamaja tn 7 (Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa) on 1885. aastal ehitatud 4-korruseline korterelamu, 16 korterit (EHR 101021010). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 03.10.2026 3 869 €/m² (hinnanguvahemik 3 501–4 237 €/m², ±10%).

Vana-Kalamaja tänav 7, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 05.05.2024–08.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
4 korrust 16 korterit EHR 101021010 ↗ Kataster 78408:801:6100 ↗ Eraomand · korteriomand

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Vana-Kalamaja tn 7 on 1885. aastal ehitatud 4-korruseline korterelamu, 16 korterit, energiaklass F. Estiq AVM baastase on €3 869/m², 22,1% üle Põhja-Tallinna mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 169/m², 04.2026, n=120).

Vana-Kalamaja tn 7 on 1885. aastal valminud 4-korruseline korterelamu Põhja-Tallinna linnaosas, 16 korterit. Kandekonstruktsioon: Tellis (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 2-toaline (10 tk). Energiaklass F (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 3 869 €/m², mis on umbes 22,1% üle Põhja-Tallinna mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 169/m², 04.2026, n=120). Tüüpiline korter (2-toaline, 57,8 m²) on ligikaudu €222 819.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass F, maapealne parkimine ja 1885. aasta ehitusaeg.

€770–€940/kuu

Tüüpilise 2-toalise korteri turuüür (18 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood).

📊 Turuandmed · 18 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood
Kommunaalid: suvel ~160 €, talvel ~325 € · 88% möbleeritud
4,1–5,1%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
2-toaline 10 57.2 – 59.8 m² €3 855 €203 047–€245 675
3-toaline 3 71.7 – 73.1 m² €3 720 €243 069–€294 099
4-toaline 2 88.1 – 119.7 m² €3 594 €337 942–€408 891
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

2-toaline · 58.2 m² 3-toaline · 72.2 m² 4-toaline · 103.9 m²
− 57,8 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€222 819
ca €3 855 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €233 960
Eeldatav üüritulu €770–€940/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €4 048/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7,1 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused9,2

Balti Jaam peatus 90 m / 1 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase7,8

Gustav Adolfi Gümnaasium 153 m; riigieksamite tase 75.1/100; lasteaed 494 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond5,3

56% tundidest hea, 12% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrgenenud), müratase 61 dB (lärmakas), modelleeritud (Lden), lähim park Toompark ja Snelli tiik 439 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk6,5

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=189): kõrgem risk; viimased 12 kuud vs eelnevad 12: +4,2%.

Kaal 10%
Seisukord & vanus6,0

1885. a; kandekonstruktsioon Tellis.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud4,0

Energiamärgis F (väljastatud 15.03.2010, aegunud märgis); kütteliik Kaugküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu8,8

Toompark ja Snelli tiik 439 m; toidukauplused 182 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,6

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 125 tehingut kohordis „<1939 ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Vana-Kalamaja tn 7

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: kõrge · indeks 8,1 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 189 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: +4%.

Sagedasemad liigid: vargus, vandalism, pisivargus.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrgenenud

Viimase 12 kuu 2 783 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 56% kahes parimas klassis, 32% keskmises ja 12% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

61 dB Lden · lärmakas

Liiklusmüra hinnang on 8 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Kõrge · 50–100 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See on üle 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Põhja-Tallinna · <1939 ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 282 tehingut · <1939 ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. Kalamaja asum · <1939 ehitusaasta · €3 496 (2025 Q4) +6.6% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Vana-Kalamaja tn 7 AVM tase: €3 869/m² €3 264 2024 Q3 35 tehingut €3 256 2024 Q4 42 tehingut €2 801 2025 Q1 33 tehingut €2 911 2025 Q2 47 tehingut €3 401 2025 Q3 39 tehingut €3 468 2025 Q4 33 tehingut €2 985 2026 Q1 40 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €3 520 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 13 €3 200 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€3 869/m²
Hinnavahemik
€3 501–4 237
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 2-toaline · 57,8 m²)
€233 960
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€4 048/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 15 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.442310, 24.738006 · katastritunnus 78408:801:6100.

🚏 Balti Jaam peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
90 m · 1 min
🚏 Balti jaam 3 (train station) peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
141 m · 2 min
🚏 Balti jaam 4 (train station) peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
145 m · 2 min
🎓 Gustav Adolfi Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 75.1/100
153 m · 2 min
🚏 Balti jaam 5 (train station) peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
154 m · 2 min
🛒 Balti Jaama Turg & Selver
Supermarket · Igapäevakaubad
182 m · 2 min
🎓 Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium
Gümnaasium · Gümnaasium
368 m · 5 min
🌳 Toompark ja Snelli tiik
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
439 m · 6 min
🧒 Kalamaja Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
494 m · 7 min
🧒 Mudila Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
525 m · 7 min
🎓 Kalamaja Põhikool
Põhikool · Põhikool
561 m · 7 min
🛒 Telliskivi Rimi
Supermarket · Igapäevakaubad
587 m · 8 min
🧒 Kelluke Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
767 m · 10 min
🌳 Falgi park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
864 m · 12 min
🌳 Noblessneri ja Kalaranna rannapromenaad
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
898 m · 12 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 15 objekti, lähim peatus 90 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Põhja-Tallinna linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

437 817 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 18.7% · 81 762
18–64 (Tööealised) 62.4% · 273 008
65 ja vanemad (Seeniorid) 19% · 83 047

Haridustase (15+)

368 377 elanikku
Põhiharidus või madalam 12.7% · 46 946
Keskharidus või kutseharidus 37.4% · 137 875
Kõrgharidus või magistrikraad 47.1% · 173 485
Haridustase teadmata 2.7% · 10 071

Ehitusaeg & elamufond

225 177 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 11.1% · 25 046
Nõukogude periood (1946–1990) 65.7% · 147 900
Taasiseseisvunud (1991–2010) 13% · 29 357
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 9.2% · 20 698

Enim ehitatud periood: 1981–1990.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 3.6%
B-klass (Madalenergia) 5.5%
C-klass (Hea energiatõhusus) 6.9%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 6.1%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 66.6%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 11.1%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta1885
Kortereid kokku16
Korruseid4
EnergiamärgisF
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus906 m²
KüttesüsteemKaugküte
KandekonstruktsioonTellis
Lifte0
Müratase61 dB (lärmakas)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 101021010 · kanne muudetud 03.03.2025.

Tellis · lifte EHR-i järgi: 0.

EHR portaal (kood: 101021010) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78408:801:6100 · pindala 906 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78408:801:6100) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Vana-Kalamaja tn 7 korteriühistu (registrikood 80126703). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€3,00/m² kuustüüpiline korter €182 kuus · k.a kommunaalid · Kalamaja asum mediaan €2,97/m² kuus
Ühistu maksed€1,85/m² kuusilma kommunaalideta · remondifond €1,40/m² · Kalamaja asum mediaan €1,46/m² kuus
Remondifond€3 279€3,26/m² · piirkonna madalaim veerand
Laenud€97 281€97/m² · 2,80% fikseeritud · kuni 2036 · Swedbank
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€22 337€17 872
sh remondifondi maksed€16 870€12 818
Remondikulud€16 870€12 818
Remondifondi jääk€3 279€5 490
Laenujääk€97 281€103 900
Raha€11 748€14 228
Reservkapital€3 125€3 125
Aasta tulem€39€5
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Hooldustasud€5 4670,45
Remonditasud€16 8701,40

16 korterit · liikmeid 16 eraisikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (1 006 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Kalamaja asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE00640646) · Postiindeks: 10412

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Vana-Kalamaja tn korterelamud

34 hoonet tänaval · tänava mediaan €3 927/m² (n=34) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Vana-Kalamaja tn 3 1917 €4 011 ~€159 229 E ~ Vaata →
Vana-Kalamaja tn 3b 1940 €3 988 ~€225 042 A Vaata →
Vana-Kalamaja tn 3c 1917 €4 011 ~€216 594 E ~ Vaata →
Vana-Kalamaja tn 6 2019 €4 902 ~€349 180 B ~ Vaata →
Vana-Kalamaja tn 7 See hoone 1885 €3 869 ~€222 819 F Aktiivne
Vana-Kalamaja tn 7a 1946 €4 011 ~€178 787 E ~ Vaata →
Vana-Kalamaja tn 8 2019 €5 544 ~€466 192 B ~ Vaata →
Vana-Kalamaja tn 10 2019 €4 856 ~€214 428 B ~ Vaata →

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 101021010 Maa- ja Ruumiamet 03.10.2026 (EHR kanne 03.03.2025) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78408:801:6100 ↗ Maa- ja Ruumiamet 13.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · 18 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood · tootlus 4,1–5,1% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=18 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

F–G · see hoone Suur / väga suur energiatarve Vajab suuremat energiatõhususe parandamist

Olulised riskid

  • 1885. aasta ehitusaeg: tehnosüsteemid vajavad perioodilist uuendamist ja hooldust.
  • Energiaklass F: tõenäoliselt suurem küttevajadus kui A/B-klassi uusarendustes. Energiamärgis on aegunud, kehtiv klass võib erineda. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: maapealne parkimine kinnistul või tänaval; eraldi maa-alust garaaži ei ole.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Vana-Kalamaja tn 7, Tallinn?

Vana-Kalamaja tn 7 on 1885. aastal ehitatud 4-korruseline korterelamu asukohas Põhja-Tallinna linnaosa, milles on kokku 16 korterit. EHR kood on 101021010 ja katastritunnus 78408:801:6100. Estiqi andmetel energiaklass F.

Mis on Vana-Kalamaja tn 7 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 3 869 €/m². Hinnangu vahemik on 3 501–4 237 €/m². Tüüpilise 2-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €222 819.

Kui palju maksab 50 m² või 75 m² korter aadressil Vana-Kalamaja tn 7?

3 869 €/m² benchmarki põhjal on 50 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €193 450 ja 75 m² korteri väärtus umbes €290 175. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

2-toaline: €203 047–€245 675; 3-toaline: €243 069–€294 099; 4-toaline: €337 942–€408 891.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €4 048/m², tüüpilise 2-toalise puhul umbes €233 960, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 2-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 2-toalise korteri hinnanguline turuüür on €770–€940 kuus ja brutotootluse hinnang 4,1–5,1%.

Kas Vana-Kalamaja tn 7 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 90 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Vana-Kalamaja tn 7 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 189 sündmust (sündmuste tase: kõrge). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 56% oli kahes parimas ja 12% kahes halvimas klassis (tase: kõrgenenud). Liiklusmüra hinnang maja juures on 61 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: kõrge (50–100 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Vana-Kalamaja tn 7?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €3,00/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €182 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €1,85/m² kuus, sh remondifond €1,40/m². Remondifondi jääk aasta lõpus oli €3 279. Ühistu laenujääk oli €97 281. Võrdluseks: Kalamaja asum 184 ühistu mediaan oli €2,97/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 03.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu