Estiq Value / Tallinn / Põhja-Tallinna / Vana-Kalamaja tn 23
Registriandmed seisuga 4. oktoober 2026 Põhja-Tallinna · Tallinn

Vana-Kalamaja tänav 23, Tallinn

Vana-Kalamaja tn 23 (Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa) on 2018. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu, 6 korterit (EHR 120759267). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 04.10.2026 4 753 €/m² (hinnanguvahemik 4 301–5 205 €/m², ±10%).

Vana-Kalamaja tänav 23, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 05.05.2024–08.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
3 korrust 6 korterit EHR 120759267 ↗ Kataster 78401:101:0742 ↗ Eraomand · korteriomand Maa-alune parkimine

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Vana-Kalamaja tn 23 on 2018. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu, 6 korterit, energiaklass B. Estiq AVM baastase on €4 753/m², 50,0% üle Põhja-Tallinna mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 169/m², 04.2026, n=120).

Vana-Kalamaja tn 23 on 2018. aastal valminud 3-korruseline korterelamu Põhja-Tallinna linnaosas, 6 korterit. Kandekonstruktsioon: Väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 3-toaline (3 tk). Energiaklass B (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 4 753 €/m², mis on umbes 50,0% üle Põhja-Tallinna mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 169/m², 04.2026, n=120). Tüüpiline korter (3-toaline, 85,1 m²) on ligikaudu €419 798.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass B, maapealne parkimine ja 2018. aasta ehitusaeg.

€1 370–€1 680/kuu

Tüüpilise 3-toalise korteri turuüür (37 kuulutust 500 m raadiuses).

📊 Turuandmed · 37 kuulutust 500 m raadiuses
Kommunaalid: suvel ~111 €, talvel ~189 € · 94% möbleeritud
3,9–4,9%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
2-toaline 1 45.1 m² €4 906 €200 241–€242 280
3-toaline 3 76.8 – 86.9 m² €4 933 €370 096–€447 796
4-toaline 2 99.2 – 105.2 m² €4 959 €458 663–€554 957
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

2-toaline · 45.1 m² 3-toaline · 82.9 m² 4-toaline · 102.2 m²
− 85,1 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€419 798
ca €4 933 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €440 788
Eeldatav üüritulu €1 370–€1 680/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €5 180/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
8,2 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused9,3

Kalamaja peatus 60 m / 1 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase8,0

Gustav Adolfi Gümnaasium 272 m; riigieksamite tase 75.1/100; lasteaed 156 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond5,9

69% tundidest hea, 5% halb (12 kuu keskmine, tase: mõõdukas), müratase 61 dB (lärmakas), modelleeritud (Lden), lähim park Noblessneri ja Kalaranna rannapromenaad 512 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk6,5

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=189): kõrgem risk; viimased 12 kuud vs eelnevad 12: +4,2%.

Kaal 10%
Seisukord & vanus9,5

2018. a; kandekonstruktsioon Väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud8,9

Energiamärgis B (väljastatud 07.04.2017); kütteliik Kaugküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu8,3

Noblessneri ja Kalaranna rannapromenaad 512 m; toidukauplused 540 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,3

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 57 tehingut kohordis „2016-2020 ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Vana-Kalamaja tn 23

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: kõrge · indeks 8,1 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 189 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: +4%.

Sagedasemad liigid: vargus, vandalism, pisivargus.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Mõõdukas

Viimase 12 kuu 2 927 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 69% kahes parimas klassis, 26% keskmises ja 5% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

61 dB Lden · lärmakas

Liiklusmüra hinnang on 8 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Tavapärane · 30–50 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See jääb alla 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Põhja-Tallinna · 2016-2020 ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 138 tehingut · 2016-2020 ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. -7.8% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Vana-Kalamaja tn 23 AVM tase: €4 753/m² 2026 Q2 liiga vähe tehinguid4 tehingut liiga vähe tehinguid— €4 536 2024 Q3 29 tehingut €4 363 2024 Q4 29 tehingut €4 652 2025 Q1 11 tehingut €4 256 2025 Q2 12 tehingut €4 110 2025 Q3 27 tehingut €4 483 2025 Q4 15 tehingut €4 289 2026 Q1 11 tehingut €4 250 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€4 753/m²
Hinnavahemik
€4 301–5 205
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 3-toaline · 85,1 m²)
€440 788
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€5 180/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 15 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.445540, 24.738393 · katastritunnus 78401:101:0742.

🚏 Kalamaja peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
60 m · 1 min
🧒 Kalamaja Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
156 m · 2 min
🎓 Gustav Adolfi Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 75.1/100
272 m · 4 min
🚏 Põhja puiestee peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
381 m · 5 min
🧒 Kelluke Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
419 m · 6 min
🧒 Mudila Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
463 m · 6 min
🚏 Kalarand peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
473 m · 6 min
🚏 Balti jaam 6 (train station) peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
493 m · 7 min
🌳 Noblessneri ja Kalaranna rannapromenaad
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
512 m · 7 min
🛒 Balti Jaama Turg & Selver
Supermarket · Igapäevakaubad
540 m · 7 min
🎓 Kalamaja Põhikool
Põhikool · Põhikool
594 m · 8 min
🎓 Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium
Gümnaasium · Gümnaasium
656 m · 9 min
🌳 Kalamaja kalmistupark
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
831 m · 11 min
🌳 Toompark ja Snelli tiik
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
839 m · 11 min
🛒 Telliskivi Rimi
Supermarket · Igapäevakaubad
851 m · 11 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 15 objekti, lähim peatus 60 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Põhja-Tallinna linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

437 817 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 18.7% · 81 762
18–64 (Tööealised) 62.4% · 273 008
65 ja vanemad (Seeniorid) 19% · 83 047

Haridustase (15+)

368 377 elanikku
Põhiharidus või madalam 12.7% · 46 946
Keskharidus või kutseharidus 37.4% · 137 875
Kõrgharidus või magistrikraad 47.1% · 173 485
Haridustase teadmata 2.7% · 10 071

Ehitusaeg & elamufond

225 177 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 11.1% · 25 046
Nõukogude periood (1946–1990) 65.7% · 147 900
Taasiseseisvunud (1991–2010) 13% · 29 357
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 9.2% · 20 698

Enim ehitatud periood: 1981–1990.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 3.6%
B-klass (Madalenergia) 5.5%
C-klass (Hea energiatõhusus) 6.9%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 6.1%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 66.6%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 11.1%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta2018
Kortereid kokku6
Korruseid3
EnergiamärgisB
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus1 692 m²
KüttesüsteemKaugküte
KandekonstruktsioonVäike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Lifte2
Müratase61 dB (lärmakas)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 120759267 · kanne muudetud 30.05.2025.

Väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · lifte EHR-i järgi: 2.

EHR portaal (kood: 120759267) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78401:101:0742 · pindala 1 692 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78401:101:0742) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Vana-Kalamaja tn 23 // 25 korteriühistu (registrikood 80440173). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Tüüpiline korter€343 kuuskõik kulud k.a kommunaalid
Ühistu maksed€4,30/m² kuusilma kommunaalideta · remondifond €1,62/m² · Kalamaja asum mediaan €1,46/m² kuus
Remondifond€5 472€11/m² · piirkonna tavapärases vahemikus
LaenudLaenu ei oleaasta lõpu seisuga
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€25 691€23 197
sh remondifondi maksed€9 682€5 514
Remondikulud€3 432€5 514
Remondifondi jääk€5 472€4 604
Raha€1 572€3 236
Reservkapital€3 700€1 955
Aasta tulem€1€0
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Haldustasud€3 1200,52
Heakorratasud€4 8350,81
Tehnohooldus€4 0970,69
Remondi-, eri- ja lisatööd€6 2491,05
Kindlustus€1 3630,23
Porivaibad€8940,15
Lifti hooldus€1 7000,28
Remonditasud€3 4330,57

6 korterit · liikmeid 13 eraisikut + 2 juriidilist isikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (498 m²) ÷ 12. Võrdlus: Kalamaja asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE03477420) · Postiindeks: 10414

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Vana-Kalamaja tn korterelamud

34 hoonet tänaval · tänava mediaan €3 927/m² (n=34) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Vana-Kalamaja tn 3 1917 €4 011 ~€159 229 E ~ Vaata →
Vana-Kalamaja tn 3b 1940 €3 988 ~€225 042 A Vaata →
Vana-Kalamaja tn 3c 1917 €4 011 ~€216 594 E ~ Vaata →
Vana-Kalamaja tn 6 2019 €4 902 ~€349 180 B ~ Vaata →
Vana-Kalamaja tn 7 1885 €3 869 ~€222 819 F Vaata →
Vana-Kalamaja tn 7a 1946 €4 011 ~€178 787 E ~ Vaata →
Vana-Kalamaja tn 8 2019 €5 544 ~€466 192 B ~ Vaata →
Vana-Kalamaja tn 10 2019 €4 856 ~€214 428 B ~ Vaata →
Vana-Kalamaja tn 23 See hoone 2018 €4 753 ~€419 798 B Aktiivne

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 120759267 Maa- ja Ruumiamet 04.10.2026 (EHR kanne 30.05.2025) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78401:101:0742 ↗ Maa- ja Ruumiamet 13.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · 37 kuulutust 500 m raadiuses · tootlus 3,9–4,9% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=37 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

B · see hoone Madalenergiahoone Väga hea soojapidavus

Olulised riskid

  • 2018. aasta ehitusaeg: kaasaegne uusehitis; tehnosüsteemid ja konstruktsioonid on ehitusaasta põhjal eeldatavalt heas seisukorras (tegelik seisukord tuleb kontrollida).
  • Energiaklass B: eeldatavalt madalam küttevajadus kui vanemas keskmises hoones. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: hoones on soe maa-alune parkimiskorrus / garaaž.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Vana-Kalamaja tn 23, Tallinn?

Vana-Kalamaja tn 23 on 2018. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu asukohas Põhja-Tallinna linnaosa, milles on kokku 6 korterit. EHR kood on 120759267 ja katastritunnus 78401:101:0742. Estiqi andmetel energiaklass B.

Mis on Vana-Kalamaja tn 23 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 4 753 €/m². Hinnangu vahemik on 4 301–5 205 €/m². Tüüpilise 3-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €419 798.

Kui palju maksab 50 m² või 75 m² korter aadressil Vana-Kalamaja tn 23?

4 753 €/m² benchmarki põhjal on 50 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €237 650 ja 75 m² korteri väärtus umbes €356 475. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

2-toaline: €200 241–€242 280; 3-toaline: €370 096–€447 796; 4-toaline: €458 663–€554 957.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €5 180/m², tüüpilise 3-toalise puhul umbes €440 788, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 3-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 3-toalise korteri hinnanguline turuüür on €1 370–€1 680 kuus ja brutotootluse hinnang 3,9–4,9%.

Kas Vana-Kalamaja tn 23 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 60 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Vana-Kalamaja tn 23 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 189 sündmust (sündmuste tase: kõrge). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 69% oli kahes parimas ja 5% kahes halvimas klassis (tase: mõõdukas). Liiklusmüra hinnang maja juures on 61 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: tavapärane (30–50 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Vana-Kalamaja tn 23?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi maksis tüüpiline korter kokku €343 kuus koos kommunaalteenustega. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €4,30/m² kuus, sh remondifond €1,62/m². Remondifondi jääk aasta lõpus oli €5 472. Ühistul laenu ei olnud. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 04.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu