Estiq Value / Tallinn / Kristiine / Nõmme tee 64
Registriandmed seisuga 3. oktoober 2026 Kristiine · Tallinn

Nõmme tee 64, Tallinn

Nõmme tee 64 (Tallinn, Kristiine linnaosa) on 2021. aastal ehitatud 2-korruseline korterelamu, 4 korterit (EHR 121323194). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 03.10.2026 4 622 €/m² (hinnanguvahemik 4 188–5 056 €/m², ±9%).

Nõmme tee 64, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
2 korrust 4 korterit EHR 121323194 ↗ Kataster 78407:701:7801 ↗ Eraomand · korteriomand

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Nõmme tee 64 on 2021. aastal ehitatud 2-korruseline korterelamu, 4 korterit, energiaklass A. Estiq AVM baastase on €4 622/m², 48,6% üle Kristiine mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 111/m², 04.2026, n=64).

Nõmme tee 64 on 2021. aastal valminud 2-korruseline korterelamu Kristiine linnaosas, 4 korterit. Kandekonstruktsioon: Väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 4-toaline (3 tk). Energiaklass A (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 4 622 €/m², mis on umbes 48,6% üle Kristiine mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 111/m², 04.2026, n=64). Tüüpiline korter (4-toaline, 108,5 m²) on ligikaudu €478 377.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass A, maapealne parkimine ja 2021. aasta ehitusaeg.

€1 250–€1 520/kuu

Tüüpilise 4-toalise korteri turuüür (Kristiine linnaosa (6 kuulutust)).

📊 Turuandmed · Kristiine linnaosa (6 kuulutust)
3,0–4,0%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
4-toaline 3 107.2 – 108.6 m² €4 409 €431 811–€521 415
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

4-toaline · 108.1 m²
− 108,5 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€478 377
ca €4 409 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €502 296
Eeldatav üüritulu €1 250–€1 520/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €4 629/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
8,2 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused9,1

Nõmme tee peatus 137 m / 2 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase6,9

Tallinna Lilleküla Gümnaasium 381 m; riigieksamite tase 57.2/100; lasteaed 34 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond5,3

64% tundidest hea, 15% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrgenenud), müratase 60 dB (lärmakas), modelleeritud (Lden), lähim park Räägu park 435 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk7,7

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=70): madal risk; viimased 12 kuud vs eelnevad 12: -30,0%.

Kaal 10%
Seisukord & vanus9,8

2021. a; kandekonstruktsioon Väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud9,8

Energiamärgis A (väljastatud 09.12.2019); kütteliik Maasoojuspump.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu8,2

Räägu park 435 m; toidukauplused 713 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,3

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 59 tehingut kohordis „2021 ... ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Nõmme tee 64

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: mõõdukas · indeks 5,0 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 70 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: -30%.

Sagedasemad liigid: vargus, pisivargus, vandalism.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrgenenud

Viimase 12 kuu 3 154 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 64% kahes parimas klassis, 21% keskmises ja 15% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

60 dB Lden · lärmakas

Liiklusmüra hinnang on 7 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Madal · 10–30 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See jääb alla 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Kristiine · 2021 ... ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 109 tehingut · 2021 ... ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. -2.6% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Nõmme tee 64 AVM tase: €4 622/m² 2024 Q3 liiga vähe tehinguid10 tehingut liiga vähe tehinguid— 2025 Q2 liiga vähe tehinguid4 tehingut liiga vähe tehinguid— €4 419 2024 Q4 23 tehingut €4 310 2025 Q1 13 tehingut €4 615 2025 Q3 17 tehingut €4 353 2025 Q4 16 tehingut €4 196 2026 Q1 15 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €4 695 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 11 €4 200 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€4 622/m²
Hinnavahemik
€4 188–5 056
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 4-toaline · 108,5 m²)
€502 296
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€4 629/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 18 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.412165, 24.715501 · katastritunnus 78407:701:7801.

🧒 Tallinna Linnupesa Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
34 m · 1 min
🚏 Nõmme tee peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
137 m · 2 min
🚏 Räägu peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
365 m · 5 min
🧒 Tallinna Kristiine Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
372 m · 5 min
🚏 Vilja peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
381 m · 5 min
🎓 Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 57.2/100
381 m · 5 min
🚏 Linnu tee peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
432 m · 6 min
🌳 Räägu park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
435 m · 6 min
🧒 Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
545 m · 7 min
🎓 Käo Põhikool
Põhikool · Põhikool
570 m · 8 min
🛒 Sõpruse Maxima X / Grossi
Supermarket · Igapäevakaubad
713 m · 10 min
🎓 Tallinna Kristiine Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 54.1/100
715 m · 10 min
🌳 Parditiigi park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
754 m · 10 min
🧒 Tallinna Allika Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
779 m · 10 min
🛒 Sõpruse Rimi Super
Supermarket · Igapäevakaubad
868 m · 12 min
🛒 Kotka Selver
Supermarket · Igapäevakaubad
960 m · 13 min
🛒 Tondi Selver
Supermarket · Igapäevakaubad
961 m · 13 min
🌳 Cederhelmi park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
1069 m · 14 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 18 objekti, lähim peatus 137 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Kristiine linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

32 705 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 18.8% · 6 146
18–64 (Tööealised) 63.2% · 20 662
65 ja vanemad (Seeniorid) 18% · 5 897

Haridustase (15+)

27 421 elanikku
Põhiharidus või madalam 12% · 3 285
Keskharidus või kutseharidus 35.4% · 9 712
Kõrgharidus või magistrikraad 50.4% · 13 821
Haridustase teadmata 2.2% · 603

Ehitusaeg & elamufond

17 309 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 11.3% · 1 958
Nõukogude periood (1946–1990) 66.9% · 11 577
Taasiseseisvunud (1991–2010) 9.2% · 1 596
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 10.9% · 1 879

Enim ehitatud periood: 1971–1980.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 3.7%
B-klass (Madalenergia) 7.2%
C-klass (Hea energiatõhusus) 6%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 3.2%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 68.6%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 11.3%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta2021
Kortereid kokku4
Korruseid2
EnergiamärgisA
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus1 668 m²
KüttesüsteemMaasoojuspump
KandekonstruktsioonVäike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Lifte0
Müratase60 dB (lärmakas)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 121323194 · kanne muudetud 03.05.2026.

Väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · lifte EHR-i järgi: 0.

EHR portaal (kood: 121323194) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78407:701:7801 · pindala 1 668 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78407:701:7801) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Nõmme tee 64 korteriühistu (registrikood 80593333). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€1,82/m² kuustüüpiline korter €211 kuus · k.a kommunaalid · Lilleküla asum mediaan €3,03/m² kuus
Ühistu maksed€0,33/m² kuusilma kommunaalideta · Lilleküla asum mediaan €1,12/m² kuus
LaenudLaenu ei oleaasta lõpu seisuga
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€1 700€471
Raha€677€243
Reservkapital€600€120
Aasta tulem€74€61
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Haldustasud€1 2000,23
Hooldustasud€5000,10

4 korterit · liikmeid 7 eraisikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (432 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Lilleküla asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE03873900) · Postiindeks: 11311

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Nõmme tee korterelamud

24 hoonet tänaval · tänava mediaan €2 946/m² (n=24) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Nõmme tee 1a 2018 €4 182 ~€187 953 B Vaata →
Nõmme tee 3 2019 €4 295 ~€369 706 D Vaata →
Nõmme tee 5 1964 €2 901 ~€145 050 E ~ Vaata →
Nõmme tee 7 1963 €2 901 ~€134 059 G Vaata →
Nõmme tee 11 1984 €2 823 ~€147 205 F Vaata →
Nõmme tee 18 1940 €2 990 ~€59 720 D Vaata →
Nõmme tee 19 1980 €2 790 ~€145 267 E Vaata →
Nõmme tee 23 1973 €2 720 ~€132 768 C Vaata →
Nõmme tee 64 See hoone 2021 €4 622 ~€478 377 A Aktiivne

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 121323194 Maa- ja Ruumiamet 03.10.2026 (EHR kanne 03.05.2026) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78407:701:7801 ↗ Maa- ja Ruumiamet 13.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · Kristiine linnaosa (6 kuulutust) · tootlus 3,0–4,0% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=6 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

A · see hoone Liginullenergiahoone Väga madal energiatarve

Olulised riskid

  • 2021. aasta ehitusaeg: kaasaegne uusehitis; tehnosüsteemid ja konstruktsioonid on ehitusaasta põhjal eeldatavalt heas seisukorras (tegelik seisukord tuleb kontrollida).
  • Energiaklass A: eeldatavalt madalam küttevajadus kui vanemas keskmises hoones. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: maapealne parkimine kinnistul või tänaval; eraldi maa-alust garaaži ei ole.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Nõmme tee 64, Tallinn?

Nõmme tee 64 on 2021. aastal ehitatud 2-korruseline korterelamu asukohas Kristiine linnaosa, milles on kokku 4 korterit. EHR kood on 121323194 ja katastritunnus 78407:701:7801. Estiqi andmetel energiaklass A.

Mis on Nõmme tee 64 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 4 622 €/m². Hinnangu vahemik on 4 188–5 056 €/m². Tüüpilise 4-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €478 377.

Kui palju maksab 50 m² või 75 m² korter aadressil Nõmme tee 64?

4 622 €/m² benchmarki põhjal on 50 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €231 100 ja 75 m² korteri väärtus umbes €346 650. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

4-toaline: €431 811–€521 415.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €4 629/m², tüüpilise 4-toalise puhul umbes €502 296, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 4-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 4-toalise korteri hinnanguline turuüür on €1 250–€1 520 kuus ja brutotootluse hinnang 3,0–4,0%.

Kas Nõmme tee 64 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 137 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Nõmme tee 64 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 70 sündmust (sündmuste tase: mõõdukas). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 64% oli kahes parimas ja 15% kahes halvimas klassis (tase: kõrgenenud). Liiklusmüra hinnang maja juures on 60 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: madal (10–30 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Nõmme tee 64?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €1,82/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €211 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €0,33/m² kuus. Ühistul laenu ei olnud. Võrdluseks: Lilleküla asum 236 ühistu mediaan oli €3,03/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 03.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu