Estiq Value / Tallinn / Kristiine / Nõmme tee 57
Registriandmed seisuga 4. oktoober 2026 Kristiine · Tallinn

Nõmme tee 57, Tallinn

Nõmme tee 57 (Tallinn, Kristiine linnaosa) on 2023. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu, 26 korterit (EHR 121366537). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 04.10.2026 4 828 €/m² (hinnanguvahemik 4 374–5 282 €/m², ±9%).

Nõmme tee 57, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
3 korrust 26 korterit EHR 121366537 ↗ Kataster 78407:701:0040 ↗ Eraomand · korteriomand Maa-alune parkimine

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Nõmme tee 57 on 2023. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu, 26 korterit, energiaklass A. Estiq AVM baastase on €4 828/m², 55,2% üle Kristiine mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 111/m², 04.2026, n=64).

Nõmme tee 57 on 2023. aastal valminud 3-korruseline korterelamu Kristiine linnaosas, 26 korterit. Kandekonstruktsioon: Monoliitne raudbetoon (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 3-toaline (10 tk). Energiaklass A (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 4 828 €/m², mis on umbes 55,2% üle Kristiine mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 111/m², 04.2026, n=64). Tüüpiline korter (3-toaline, 69,4 m²) on ligikaudu €322 155.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass A, maapealne parkimine ja 2023. aasta ehitusaeg.

€1 050–€1 290/kuu

Tüüpilise 3-toalise korteri turuüür (1 kuulutust selles hoones).

📊 Turuandmed · 1 kuulutust selles hoones
3,9–4,9%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 6 29 – 38.3 m² €3 782 €111 704–€134 883
2-toaline 6 40.2 – 60.6 m² €4 831 €199 586–€241 001
3-toaline 10 55.1 – 75.7 m² €4 642 €283 461–€342 281
4-toaline 4 88.9 – 90 m² €4 466 €360 921–€435 814
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 32.6 m² 2-toaline · 45.6 m² 3-toaline · 67.4 m² 4-toaline · 89.2 m²
− 69,4 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€322 155
ca €4 642 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €338 263
Eeldatav üüritulu €1 050–€1 290/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €4 874/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
8,1 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused9,1

Räägu peatus 136 m / 2 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase7,0

Tallinna Lilleküla Gümnaasium 144 m; riigieksamite tase 57.2/100; lasteaed 272 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond4,2

66% tundidest hea, 12% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrgenenud), müratase 65 dB (väga vali), modelleeritud (Lden), lähim park Räägu park 254 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk8,3

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=13): madal risk.

Kaal 10%
Seisukord & vanus9,8

2023. a; kandekonstruktsioon Monoliitne raudbetoon.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud9,8

Energiamärgis A (väljastatud 24.08.2021); kütteliik Katel.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu8,3

Räägu park 254 m; toidukauplused 723 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,3

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 59 tehingut kohordis „2021 ... ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Nõmme tee 57

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: mõõdukas · indeks 3,5 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 13 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: -69%.

Sagedasemad liigid: pisivargus, narkojuhtum,vandalism, vargus.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrgenenud

Viimase 12 kuu 3 082 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 66% kahes parimas klassis, 22% keskmises ja 12% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

65 dB Lden · väga vali

Liiklusmüra hinnang on 12 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Madal · 10–30 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See jääb alla 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Kristiine · 2021 ... ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 109 tehingut · 2021 ... ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. -2.6% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Nõmme tee 57 AVM tase: €4 828/m² 2024 Q3 liiga vähe tehinguid10 tehingut liiga vähe tehinguid— 2025 Q2 liiga vähe tehinguid4 tehingut liiga vähe tehinguid— €4 419 2024 Q4 23 tehingut €4 310 2025 Q1 13 tehingut €4 615 2025 Q3 17 tehingut €4 353 2025 Q4 16 tehingut €4 196 2026 Q1 15 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €4 695 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 11 €4 200 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€4 828/m²
Hinnavahemik
€4 374–5 282
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 3-toaline · 69,4 m²)
€338 263
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€4 874/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 16 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.414160, 24.718413 · katastritunnus 78407:701:0040.

🚏 Räägu peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
136 m · 2 min
🎓 Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 57.2/100
144 m · 2 min
🌳 Räägu park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
254 m · 3 min
🧒 Tallinna Linnupesa Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
272 m · 4 min
🚏 Nõmme tee peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
338 m · 5 min
🧒 Tallinna Kristiine Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
378 m · 5 min
🎓 Tallinna Kristiine Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 54.1/100
490 m · 7 min
🚏 Vilja peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
548 m · 7 min
🚏 Koolimaja peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
549 m · 7 min
🧒 Tallinna Tihase Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
580 m · 8 min
🎓 Käo Põhikool
Põhikool · Põhikool
709 m · 9 min
🛒 Kotka Selver
Supermarket · Igapäevakaubad
723 m · 10 min
🧒 Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
783 m · 10 min
🌳 Cederhelmi park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
949 m · 13 min
🛒 Sõpruse Maxima X / Grossi
Supermarket · Igapäevakaubad
950 m · 13 min
🌳 Parditiigi park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
991 m · 13 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 16 objekti, lähim peatus 136 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Kristiine linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

32 705 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 18.8% · 6 146
18–64 (Tööealised) 63.2% · 20 662
65 ja vanemad (Seeniorid) 18% · 5 897

Haridustase (15+)

27 421 elanikku
Põhiharidus või madalam 12% · 3 285
Keskharidus või kutseharidus 35.4% · 9 712
Kõrgharidus või magistrikraad 50.4% · 13 821
Haridustase teadmata 2.2% · 603

Ehitusaeg & elamufond

17 309 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 11.3% · 1 958
Nõukogude periood (1946–1990) 66.9% · 11 577
Taasiseseisvunud (1991–2010) 9.2% · 1 596
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 10.9% · 1 879

Enim ehitatud periood: 1971–1980.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 3.7%
B-klass (Madalenergia) 7.2%
C-klass (Hea energiatõhusus) 6%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 3.2%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 68.6%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 11.3%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta2023
Kortereid kokku26
Korruseid3
EnergiamärgisA
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus2 684 m²
KüttesüsteemKatel
KandekonstruktsioonMonoliitne raudbetoon
Lifte1
Müratase65 dB (väga vali)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 121366537 · kanne muudetud 30.05.2025.

Monoliitne raudbetoon · lifte EHR-i järgi: 1.

EHR portaal (kood: 121366537) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78407:701:0040 · pindala 2 684 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78407:701:0040) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Nõmme tee 57 korteriühistu (registrikood 80633145). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€3,16/m² kuustüüpiline korter €189 kuus · k.a kommunaalid · Lilleküla asum mediaan €3,03/m² kuus
Ühistu maksed€1,49/m² kuusilma kommunaalideta · Lilleküla asum mediaan €1,12/m² kuus
LaenudLaenu ei oleaasta lõpu seisuga
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€26 842€22 750
Remondikulud€0€831
Raha€5 558€3 034
Reservkapital€3 000€3 000
Aasta tulem€232€27
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Haldus€4 5300,25
Hooldus€4 5700,25
Jooksvad kulud€7 0650,39
Heakord€9 8270,55
Kindlustus€8500,05

26 korterit · liikmeid 22 eraisikut + 4 juriidilist isikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (1 500 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Lilleküla asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE04059012) · Postiindeks: 11311

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Nõmme tee korterelamud

24 hoonet tänaval · tänava mediaan €2 946/m² (n=24) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Nõmme tee 1a 2018 €4 182 ~€187 953 B Vaata →
Nõmme tee 3 2019 €4 295 ~€369 706 D Vaata →
Nõmme tee 5 1964 €2 901 ~€145 050 E ~ Vaata →
Nõmme tee 7 1963 €2 901 ~€134 059 G Vaata →
Nõmme tee 11 1984 €2 823 ~€147 205 F Vaata →
Nõmme tee 18 1940 €2 990 ~€59 720 D Vaata →
Nõmme tee 19 1980 €2 790 ~€145 267 E Vaata →
Nõmme tee 23 1973 €2 720 ~€132 768 C Vaata →
Nõmme tee 57 See hoone 2023 €4 828 ~€322 155 A Aktiivne

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 121366537 Maa- ja Ruumiamet 04.10.2026 (EHR kanne 30.05.2025) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78407:701:0040 ↗ Maa- ja Ruumiamet 13.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · 1 kuulutust selles hoones · tootlus 3,9–4,9% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=1 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

A · see hoone Liginullenergiahoone Väga madal energiatarve

Olulised riskid

  • 2023. aasta ehitusaeg: kaasaegne uusehitis; tehnosüsteemid ja konstruktsioonid on ehitusaasta põhjal eeldatavalt heas seisukorras (tegelik seisukord tuleb kontrollida).
  • Energiaklass A: eeldatavalt madalam küttevajadus kui vanemas keskmises hoones. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: hoones on soe maa-alune parkimiskorrus / garaaž.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Nõmme tee 57, Tallinn?

Nõmme tee 57 on 2023. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu asukohas Kristiine linnaosa, milles on kokku 26 korterit. EHR kood on 121366537 ja katastritunnus 78407:701:0040. Estiqi andmetel energiaklass A.

Mis on Nõmme tee 57 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 4 828 €/m². Hinnangu vahemik on 4 374–5 282 €/m². Tüüpilise 3-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €322 155.

Kui palju maksab 50 m² või 75 m² korter aadressil Nõmme tee 57?

4 828 €/m² benchmarki põhjal on 50 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €241 400 ja 75 m² korteri väärtus umbes €362 100. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €111 704–€134 883; 2-toaline: €199 586–€241 001; 3-toaline: €283 461–€342 281; 4-toaline: €360 921–€435 814.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €4 874/m², tüüpilise 3-toalise puhul umbes €338 263, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 3-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 3-toalise korteri hinnanguline turuüür on €1 050–€1 290 kuus ja brutotootluse hinnang 3,9–4,9%.

Kas Nõmme tee 57 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 136 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Nõmme tee 57 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 13 sündmust (sündmuste tase: mõõdukas). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 66% oli kahes parimas ja 12% kahes halvimas klassis (tase: kõrgenenud). Liiklusmüra hinnang maja juures on 65 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: madal (10–30 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Nõmme tee 57?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €3,16/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €189 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €1,49/m² kuus. Ühistul laenu ei olnud. Võrdluseks: Lilleküla asum 236 ühistu mediaan oli €3,03/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 04.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu