Estiq Value / Tallinn / Nõmme / Valdeku tn 164
Registriandmed seisuga 4. oktoober 2026 Nõmme · Tallinn

Valdeku tänav 164, Tallinn

Valdeku tn 164 (Tallinn, Nõmme linnaosa) on 1988. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu, 55 korterit (EHR 101010999). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 04.10.2026 2 726 €/m² (hinnanguvahemik 2 434–3 018 €/m², ±11%).

Valdeku tänav 164, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
5 korrust 55 korterit EHR 101010999 ↗ Kataster 78404:404:0880 ↗ Eraomand · korteriomand

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Valdeku tn 164 on 1988. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu, 55 korterit, energiaklass E. Estiq AVM baastase on €2 726/m², 1,5% üle Nõmme mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 685/m², 04.2026, n=28).

Valdeku tn 164 on 1988. aastal valminud 5-korruseline korterelamu Nõmme linnaosas, 55 korterit. Kandekonstruktsioon: Tellis (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 3-toaline (23 tk). Energiaklass E (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 2 726 €/m², mis on umbes 1,5% üle Nõmme mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 685/m², 04.2026, n=28). Tüüpiline korter (3-toaline, 61,8 m²) on ligikaudu €176 810.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass E, maapealne parkimine ja 1988. aasta ehitusaeg.

€970–€1 190/kuu

Tüüpilise 3-toalise korteri turuüür (H3-9 klaster (Valdeku tn)).

📊 Turuandmed · H3-9 klaster (Valdeku tn)
6,8–7,8%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 6 30 – 37 m² €3 053 €85 061–€105 446
2-toaline 14 43.5 – 48.7 m² €2 567 €107 052–€132 706
3-toaline 23 57.2 – 65.3 m² €2 861 €157 380–€195 095
4-toaline 12 72.6 – 76.4 m² €2 861 €188 805–€234 051
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 31.2 m² 2-toaline · 46.7 m² 3-toaline · 61.6 m² 4-toaline · 73.9 m²
− 61,8 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€176 810
ca €2 861 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €185 651
Eeldatav üüritulu €970–€1 190/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €3 004/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Allpool "–" märgitud mõõtmed ei ole selle hoone kohta mõõdetud; koondskooris arvestatakse neid neutraalse (mitte langetava ega tõstva) hinnanguna.

Asukoht & ühendused9,0

Raku peatus 98 m / 1 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase5,7

Tallinna Rahumäe Põhikool 2418 m; riigieksamite tase 55/100; lasteaed 151 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond5,6

79% tundidest hea, 8% halb (12 kuu keskmine, tase: mõõdukas), müratase 60 dB (lärmakas), modelleeritud (Lden), lähim park Ilo park 1982 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk–

Selle ala kohta PPA avaandmed puuduvad.

Kaal 10%
Seisukord & vanus7,6

1988. a; kandekonstruktsioon Tellis.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud5,2

Energiamärgis E (väljastatud 07.10.2015, aegunud märgis); kütteliik Lokaalküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu6,0

Ilo park 1982 m; toidukauplused 1451 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,4

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 82 tehingut kohordis „1971-1990 ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Valdeku tn 164

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Andmed puuduvad

PPA avaandmetes pole selle ala kohta sündmusi. See ei tähenda tingimata, et sündmusi ei toimu: väikese asustusega aladel on andmed hõredad.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Mõõdukas

Viimase 12 kuu 1 913 tunninäidust (07.12.2025–05.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 79% kahes parimas klassis, 13% keskmises ja 8% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

60 dB Lden · lärmakas

Liiklusmüra hinnang on 7 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Madal · 10–30 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Selles ruudus mõõtmist pole; tase on tuletatud lähimatest mõõtmistest. See jääb alla 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Nõmme · 1971-1990 ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 185 tehingut · 1971-1990 ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. +2.6% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Valdeku tn 164 AVM tase: €2 726/m² €2 331 2024 Q3 21 tehingut €2 336 2024 Q4 30 tehingut €2 204 2025 Q1 21 tehingut €2 397 2025 Q2 31 tehingut €2 263 2025 Q3 25 tehingut €2 515 2025 Q4 20 tehingut €2 261 2026 Q1 26 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €2 562 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 11 €2 340 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€2 726/m²
Hinnavahemik
€2 434–3 018
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 3-toaline · 61,8 m²)
€185 651
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€3 004/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 6 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.376601, 24.744060 · katastritunnus 78404:404:0880.

🚏 Raku peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
98 m · 1 min
🧒 Tallinna Raku Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
151 m · 2 min
🚏 Liiva kalmistu peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
607 m · 8 min
🛒 Coop
Supermarket · Supermarket
1451 m · 19 min
🌳 Ilo park
Park · Roheala
1982 m · 26 min
🎓 Tallinna Rahumäe Põhikool
Kool · Kool
2418 m · 32 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 6 objekti, lähim peatus 98 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Nõmme linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

34 680 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 20.2% · 7 011
18–64 (Tööealised) 59.7% · 20 690
65 ja vanemad (Seeniorid) 20.1% · 6 979

Haridustase (15+)

28 980 elanikku
Põhiharidus või madalam 13.9% · 4 023
Keskharidus või kutseharidus 36.2% · 10 479
Kõrgharidus või magistrikraad 48.1% · 13 935
Haridustase teadmata 1.9% · 543

Ehitusaeg & elamufond

15 620 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 16.3% · 2 545
Nõukogude periood (1946–1990) 68% · 10 629
Taasiseseisvunud (1991–2010) 11.9% · 1 866
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 3.2% · 506

Enim ehitatud periood: 1946–1960.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 1%
B-klass (Madalenergia) 2.3%
C-klass (Hea energiatõhusus) 3.9%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 8.1%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 68.5%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 16.3%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta1988
Kortereid kokku55
Korruseid5
EnergiamärgisE
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus4 545 m²
KüttesüsteemLokaalküte
KandekonstruktsioonTellis
Lifte0
Müratase60 dB (lärmakas)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 101010999 · kanne muudetud 30.05.2025.

Tellis · lifte EHR-i järgi: 0.

EHR portaal (kood: 101010999) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78404:404:0880 · pindala 4 545 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78404:404:0880) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Valdeku tn 164 korteriühistu (registrikood 80022168). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Tüüpiline korter€113 kuusühistu maksed, ilma kommunaalideta
Ühistu maksed€2,28/m² kuusilma kommunaalideta · Nõmme linnaosa mediaan €1,14/m² kuus
Laenud€188 541€60/m²
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€86 208€82 305
Laenujääk€188 541€219 647
Raha€33 114€20 281
Reservkapital€3 462€3 461
Aasta tulem€1 923€5 365

55 korterit · liikmeid 55 eraisikut + 1 juriidilist isikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (3 144 m²) ÷ 12. Võrdlus: Nõmme linnaosa korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE00633731) · Postiindeks: 11217

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Valdeku tn korterelamud

31 hoonet tänaval · tänava mediaan €2 621/m² (n=31) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Valdeku tn 3 1925 €2 758 ~€154 172 E ~ Vaata →
Valdeku tn 6 2007 €2 468 ~€351 645 C ~ Vaata →
Valdeku tn 7 1932 €2 758 ~€133 232 E ~ Vaata →
Valdeku tn 8/1 1932 €2 621 ~€212 357 E ~ Vaata →
Valdeku tn 8/3 1946 €2 621 ~€110 586 E ~ Vaata →
Valdeku tn 9 1935 €2 621 ~€249 067 E ~ Vaata →
Valdeku tn 17 1958 €2 383 ~€163 372 E ~ Vaata →
Valdeku tn 19 1981 €1 990 ~€230 243 E ~ Vaata →
Valdeku tn 164 See hoone 1988 €2 726 ~€176 810 E Aktiivne

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 101010999 Maa- ja Ruumiamet 04.10.2026 (EHR kanne 30.05.2025) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78404:404:0880 ↗ Maa- ja Ruumiamet 13.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · H3-9 klaster (Valdeku tn) · tootlus 6,8–7,8% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=4 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

E · see hoone Suurem energiatarve Märgatav soojuskadu; tüüpiline vanemale elamufondile

Olulised riskid

  • 1988. aasta ehitusaeg: tehnosüsteemid vajavad perioodilist uuendamist ja hooldust.
  • Energiaklass E: tõenäoliselt suurem küttevajadus kui A/B-klassi uusarendustes. Energiamärgis on aegunud, kehtiv klass võib erineda. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: maapealne parkimine kinnistul või tänaval; eraldi maa-alust garaaži ei ole.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Valdeku tn 164, Tallinn?

Valdeku tn 164 on 1988. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu asukohas Nõmme linnaosa, milles on kokku 55 korterit. EHR kood on 101010999 ja katastritunnus 78404:404:0880. Estiqi andmetel energiaklass E.

Mis on Valdeku tn 164 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 2 726 €/m². Hinnangu vahemik on 2 434–3 018 €/m². Tüüpilise 3-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €176 810.

Kui palju maksab 40 m² või 50 m² korter aadressil Valdeku tn 164?

2 726 €/m² benchmarki põhjal on 40 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €109 040 ja 50 m² korteri väärtus umbes €136 300. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €85 061–€105 446; 2-toaline: €107 052–€132 706; 3-toaline: €157 380–€195 095; 4-toaline: €188 805–€234 051.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €3 004/m², tüüpilise 3-toalise puhul umbes €185 651, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 3-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 3-toalise korteri hinnanguline turuüür on €970–€1 190 kuus ja brutotootluse hinnang 6,8–7,8%.

Kas Valdeku tn 164 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 98 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Valdeku tn 164 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 79% oli kahes parimas ja 8% kahes halvimas klassis (tase: mõõdukas). Liiklusmüra hinnang maja juures on 60 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: madal (10–30 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Valdeku tn 164?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi maksis tüüpiline korter ühistule €113 kuus, lisaks kommunaalteenused. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €2,28/m² kuus. Ühistu laenujääk oli €188 541. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 04.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu