Estiq Value / Tallinn / Kristiine / Tulika tn 66
Registriandmed seisuga 4. oktoober 2026 Kristiine · Tallinn

Tulika tänav 66, Tallinn

Tulika tn 66 (Tallinn, Kristiine linnaosa) on 1970. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu, 60 korterit (EHR 101019033). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 04.10.2026 2 815 €/m² (hinnanguvahemik 2 550–3 080 €/m², ±9%).

Tulika tänav 66, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
5 korrust 60 korterit EHR 101019033 ↗ Kataster 78407:701:9531 ↗ Eraomand · korteriomand

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Tulika tn 66 on 1970. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu, 60 korterit, energiaklass C. Estiq AVM baastase on €2 815/m², 9,5% alla Kristiine mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 111/m², 04.2026, n=64).

Tulika tn 66 on 1970. aastal valminud 5-korruseline korterelamu Kristiine linnaosas, 60 korterit. Kandekonstruktsioon: Tellis (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 2-toaline (32 tk). Energiaklass C (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 2 815 €/m², mis on umbes 9,5% alla Kristiine mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 111/m², 04.2026, n=64). Tüüpiline korter (2-toaline, 42,5 m²) on ligikaudu €125 078.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass C, maapealne parkimine ja 1970. aasta ehitusaeg.

€490–€590/kuu

Tüüpilise 2-toalise korteri turuüür (9 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood).

📊 Turuandmed · 9 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood
Kommunaalid: suvel ~113 €, talvel ~175 € · 78% möbleeritud
4,7–5,7%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 8 28.6 – 32 m² €3 159 €87 579–€105 752
2-toaline 32 38.7 – 45.1 m² €2 943 €111 454–€134 581
3-toaline 20 52.9 – 54.3 m² €2 815 €136 956–€165 375
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 30.6 m² 2-toaline · 41.8 m² 3-toaline · 53.7 m²
− 42,5 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€125 078
ca €2 943 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €131 332
Eeldatav üüritulu €490–€590/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €3 090/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7,4 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused8,9

Hauka peatus 202 m / 3 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase5,7

Tallinna Kristiine Gümnaasium 663 m; riigieksamite tase 54.1/100; lasteaed 614 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond6,5

59% tundidest hea, 17% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrgenenud), müratase 57 dB (märgatav), modelleeritud (Lden), lähim park Cederhelmi park 835 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk7,1

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=764): mõõdukas risk; viimased 12 kuud vs eelnevad 12: -60,6%.

Kaal 10%
Seisukord & vanus7,0

1970. a; kandekonstruktsioon Tellis.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud7,8

Energiamärgis C (väljastatud 17.03.2022); kütteliik Kaugküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu8,3

Cederhelmi park 835 m; toidukauplused 340 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,8

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 193 tehingut kohordis „1940-1970 ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Tulika tn 66

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: keskmisest kõrgem · indeks 6,6 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 764 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: -61%.

Sagedasemad liigid: vargus, pisivargus, vandalism.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrgenenud

Viimase 12 kuu 3 333 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 59% kahes parimas klassis, 24% keskmises ja 17% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

57 dB Lden · märgatav

Liiklusmüra hinnang on 4 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Tavapärane · 30–50 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See jääb alla 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Kristiine · 1940-1970 ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 386 tehingut · 1940-1970 ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. Lilleküla asum · 1940-1970 ehitusaasta · €3 090 (2026 Q1) +5.3% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Tulika tn 66 AVM tase: €2 815/m² €2 557 2024 Q3 49 tehingut €2 626 2024 Q4 47 tehingut €2 821 2025 Q1 41 tehingut €2 537 2025 Q2 56 tehingut €3 006 2025 Q3 67 tehingut €2 924 2025 Q4 48 tehingut €2 971 2026 Q1 54 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €2 940 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 24 €3 160 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€2 815/m²
Hinnavahemik
€2 550–3 080
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 2-toaline · 42,5 m²)
€131 332
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€3 090/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 14 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.423530, 24.725216 · katastritunnus 78407:701:9531.

🚏 Hauka peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
202 m · 3 min
🚏 Lilleküla peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
264 m · 4 min
🚏 Lilleküla jaam peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
324 m · 4 min
🛒 Kristiine Prisma
Supermarket · Igapäevakaubad
340 m · 5 min
🚏 Kotka peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
361 m · 5 min
🧒 Tallinna Tihase Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
614 m · 8 min
🛒 Kotka Selver
Supermarket · Igapäevakaubad
635 m · 8 min
🎓 Tallinna Kristiine Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 54.1/100
663 m · 9 min
🎓 Jakob Westholmi Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 67.6/100
724 m · 10 min
🧒 Tallinna Virmalise Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
781 m · 10 min
🎓 Tallinna Humanitaargümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 56.1/100
784 m · 10 min
🧒 Tallinna Komeedi Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
831 m · 11 min
🌳 Cederhelmi park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
835 m · 11 min
🌳 Räägu park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
958 m · 13 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 14 objekti, lähim peatus 202 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Kristiine linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

32 705 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 18.8% · 6 146
18–64 (Tööealised) 63.2% · 20 662
65 ja vanemad (Seeniorid) 18% · 5 897

Haridustase (15+)

27 421 elanikku
Põhiharidus või madalam 12% · 3 285
Keskharidus või kutseharidus 35.4% · 9 712
Kõrgharidus või magistrikraad 50.4% · 13 821
Haridustase teadmata 2.2% · 603

Ehitusaeg & elamufond

17 309 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 11.3% · 1 958
Nõukogude periood (1946–1990) 66.9% · 11 577
Taasiseseisvunud (1991–2010) 9.2% · 1 596
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 10.9% · 1 879

Enim ehitatud periood: 1971–1980.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 3.7%
B-klass (Madalenergia) 7.2%
C-klass (Hea energiatõhusus) 6%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 3.2%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 68.6%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 11.3%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta1970
Kortereid kokku60
Korruseid5
EnergiamärgisC
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus2 012 m²
KüttesüsteemKaugküte
KandekonstruktsioonTellis
Lifte0
Müratase57 dB (märgatav)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 101019033 · kanne muudetud 12.02.2026.

Tellis · lifte EHR-i järgi: 0.

EHR portaal (kood: 101019033) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78407:701:9531 · pindala 2 012 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78407:701:9531) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Tulika tn 66 korteriühistu (registrikood 80114679). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€3,85/m² kuustüüpiline korter €164 kuus · k.a kommunaalid · Lilleküla asum mediaan €3,03/m² kuus
Ühistu maksed€2,75/m² kuusilma kommunaalideta · remondifond €0,50/m² · Lilleküla asum mediaan €1,12/m² kuus
Remondifond€8 309€3,12/m² · piirkonna madalaim veerand
Laenud€447 331€168/m² · 5,94% fikseeritud · kuni 2038
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€87 606€84 993
sh remondifondi maksed€16 091€8 290
Remondikulud€44 361€34 328
Remondifondi jääk€8 309€6 458
Laenujääk€447 331€474 659
Raha€10 645€9 737
Reservkapital€9 920€8 564
Aasta tulem€3 388€993
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Hooldustasud€22 0690,69
Liikmete makstud muud tasud€2 0610,06
Remonditasud€16 0910,50
EKÜL liikmemaksu tasud€3530,01
Elamu kindlustustasud€5970,02
Remonditasud pangalaenu põhiosa makseteks€27 3280,86
Remonditasud pangalaenu intressi makseteks€19 1070,60
Heki istutamiae tasu€00,00

60 korterit · liikmeid 59 eraisikut + 1 juriidilist isikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (2 659 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Lilleküla asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE00639119) · Postiindeks: 13426

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Tulika tn korterelamud

24 hoonet tänaval · tänava mediaan €3 044/m² (n=24) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Tulika tn 1 1950 €2 573 ~€68 985 E Vaata →
Tulika tn 4a 1923 €3 031 ~€75 900 E ~ Vaata →
Tulika tn 5/1 1927 €3 054 ~€112 380 E ~ Vaata →
Tulika tn 6 1940 €3 054 ~€107 748 E Vaata →
Tulika tn 8 1940 €3 086 ~€75 900 F Vaata →
Tulika tn 14 1940 €3 020 ~€75 104 E ~ Vaata →
Tulika tn 18 1932 €3 097 ~€115 311 E ~ Vaata →
Tulika tn 20 1940 €3 121 ~€91 387 E ~ Vaata →
Tulika tn 66 See hoone 1970 €2 815 ~€125 078 C Aktiivne

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 101019033 Maa- ja Ruumiamet 04.10.2026 (EHR kanne 12.02.2026) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78407:701:9531 ↗ Maa- ja Ruumiamet 13.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · 9 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood · tootlus 4,7–5,7% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=9 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

C · see hoone Energiatõhus Hea tavapärane tõhusus

Olulised riskid

  • 1970. aasta ehitusaeg: tehnosüsteemid vajavad perioodilist uuendamist ja hooldust.
  • Energiaklass C: eeldatavalt keskmine küttevajadus. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: maapealne parkimine kinnistul või tänaval; eraldi maa-alust garaaži ei ole.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Tulika tn 66, Tallinn?

Tulika tn 66 on 1970. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu asukohas Kristiine linnaosa, milles on kokku 60 korterit. EHR kood on 101019033 ja katastritunnus 78407:701:9531. Estiqi andmetel energiaklass C.

Mis on Tulika tn 66 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 2 815 €/m². Hinnangu vahemik on 2 550–3 080 €/m². Tüüpilise 2-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €125 078.

Kui palju maksab 40 m² või 50 m² korter aadressil Tulika tn 66?

2 815 €/m² benchmarki põhjal on 40 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €112 600 ja 50 m² korteri väärtus umbes €140 750. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €87 579–€105 752; 2-toaline: €111 454–€134 581; 3-toaline: €136 956–€165 375.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €3 090/m², tüüpilise 2-toalise puhul umbes €131 332, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 2-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 2-toalise korteri hinnanguline turuüür on €490–€590 kuus ja brutotootluse hinnang 4,7–5,7%.

Kas Tulika tn 66 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 202 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Tulika tn 66 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 764 sündmust (sündmuste tase: keskmisest kõrgem). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 59% oli kahes parimas ja 17% kahes halvimas klassis (tase: kõrgenenud). Liiklusmüra hinnang maja juures on 57 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: tavapärane (30–50 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Tulika tn 66?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €3,85/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €164 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €2,75/m² kuus, sh remondifond €0,50/m². Remondifondi jääk aasta lõpus oli €8 309. Ühistu laenujääk oli €447 331. Võrdluseks: Lilleküla asum 236 ühistu mediaan oli €3,03/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 04.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu