Estiq Value / Tallinn / Kristiine / Tulika tn 64
Registriandmed seisuga 4. oktoober 2026 Kristiine · Tallinn

Tulika tänav 64, Tallinn

Tulika tn 64 (Tallinn, Kristiine linnaosa) on 1966. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu, 60 korterit (EHR 101020625). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 04.10.2026 2 863 €/m² (hinnanguvahemik 2 594–3 132 €/m², ±9%).

Tulika tänav 64, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
5 korrust 60 korterit EHR 101020625 ↗ Kataster 78407:701:0662 ↗ Eraomand · korteriomand Maa-alune parkimine

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Tulika tn 64 on 1966. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu, 60 korterit, energiaklass B. Estiq AVM baastase on €2 863/m², 8,0% alla Kristiine mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 111/m², 04.2026, n=64).

Tulika tn 64 on 1966. aastal valminud 5-korruseline korterelamu Kristiine linnaosas, 60 korterit. Kandekonstruktsioon: Tellis (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 2-toaline (32 tk). Energiaklass B (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 2 863 €/m², mis on umbes 8,0% alla Kristiine mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 111/m², 04.2026, n=64). Tüüpiline korter (2-toaline, 41,8 m²) on ligikaudu €119 381.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass B, maapealne parkimine ja 1966. aasta ehitusaeg.

€470–€570/kuu

Tüüpilise 2-toalise korteri turuüür (10 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood).

📊 Turuandmed · 10 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood
Kommunaalid: suvel ~113 €, talvel ~175 € · 100% möbleeritud
4,7–5,7%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 8 30.3 – 32.4 m² €3 061 €87 081–€105 150
2-toaline 32 39.4 – 44.1 m² €2 856 €107 383–€129 665
3-toaline 20 52.6 – 54.7 m² €2 863 €139 291–€168 195
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 31.4 m² 2-toaline · 41.5 m² 3-toaline · 53.7 m²
− 41,8 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€119 381
ca €2 856 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €125 350
Eeldatav üüritulu €470–€570/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €2 999/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7,7 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused8,8

Lilleküla peatus 253 m / 3 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase6,5

Jakob Westholmi Gümnaasium 685 m; riigieksamite tase 67.6/100; lasteaed 635 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond6,5

59% tundidest hea, 17% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrgenenud), müratase 57 dB (märgatav), modelleeritud (Lden), lähim park Cederhelmi park 793 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk7,1

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=764): mõõdukas risk; viimased 12 kuud vs eelnevad 12: -60,6%.

Kaal 10%
Seisukord & vanus7,2

1966. a; kandekonstruktsioon Tellis.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud8,9

Energiamärgis B (väljastatud 24.07.2025); kütteliik Kaugküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu8,4

Cederhelmi park 793 m; toidukauplused 250 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,8

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 193 tehingut kohordis „1940-1970 ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Tulika tn 64

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: keskmisest kõrgem · indeks 6,6 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 764 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: -61%.

Sagedasemad liigid: vargus, pisivargus, vandalism.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrgenenud

Viimase 12 kuu 3 333 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 59% kahes parimas klassis, 24% keskmises ja 17% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

57 dB Lden · märgatav

Liiklusmüra hinnang on 4 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Tavapärane · 30–50 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See jääb alla 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Kristiine · 1940-1970 ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 386 tehingut · 1940-1970 ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. Lilleküla asum · 1940-1970 ehitusaasta · €3 090 (2026 Q1) +5.3% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Tulika tn 64 AVM tase: €2 863/m² €2 557 2024 Q3 49 tehingut €2 626 2024 Q4 47 tehingut €2 821 2025 Q1 41 tehingut €2 537 2025 Q2 56 tehingut €3 006 2025 Q3 67 tehingut €2 924 2025 Q4 48 tehingut €2 971 2026 Q1 54 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €2 940 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 24 €3 160 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€2 863/m²
Hinnavahemik
€2 594–3 132
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 2-toaline · 41,8 m²)
€125 350
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€2 999/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 13 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.424093, 24.724065 · katastritunnus 78407:701:0662.

🛒 Kristiine Prisma
Supermarket · Igapäevakaubad
250 m · 3 min
🚏 Lilleküla peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
253 m · 3 min
🚏 Hauka peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
264 m · 4 min
🚏 Lilleküla jaam peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
312 m · 4 min
🚏 Koskla peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
318 m · 4 min
🧒 Tallinna Tihase Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
635 m · 8 min
🎓 Jakob Westholmi Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 67.6/100
685 m · 9 min
🎓 Tallinna Kristiine Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 54.1/100
700 m · 9 min
🛒 Kotka Selver
Supermarket · Igapäevakaubad
713 m · 10 min
🌳 Cederhelmi park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
793 m · 11 min
🎓 Kaarli Kool
Põhikool · Põhikool
841 m · 11 min
🧒 Tallinna Virmalise Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
845 m · 11 min
🌳 Räägu park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
985 m · 13 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 13 objekti, lähim peatus 253 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Kristiine linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

32 705 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 18.8% · 6 146
18–64 (Tööealised) 63.2% · 20 662
65 ja vanemad (Seeniorid) 18% · 5 897

Haridustase (15+)

27 421 elanikku
Põhiharidus või madalam 12% · 3 285
Keskharidus või kutseharidus 35.4% · 9 712
Kõrgharidus või magistrikraad 50.4% · 13 821
Haridustase teadmata 2.2% · 603

Ehitusaeg & elamufond

17 309 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 11.3% · 1 958
Nõukogude periood (1946–1990) 66.9% · 11 577
Taasiseseisvunud (1991–2010) 9.2% · 1 596
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 10.9% · 1 879

Enim ehitatud periood: 1971–1980.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 3.7%
B-klass (Madalenergia) 7.2%
C-klass (Hea energiatõhusus) 6%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 3.2%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 68.6%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 11.3%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta1966
Kortereid kokku60
Korruseid5
EnergiamärgisB
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus1 851 m²
KüttesüsteemKaugküte
KandekonstruktsioonTellis
Lifte0
Müratase57 dB (märgatav)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 101020625 · kanne muudetud 06.09.2025.

Tellis · lifte EHR-i järgi: 0.

EHR portaal (kood: 101020625) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78407:701:0662 · pindala 1 851 m².

Sihtotstarve: 95% Elamumaa, 5% arimaa.

Katastrikaart (78407:701:0662) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Tulika tn 64 korteriühistu (registrikood 80161326). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€4,45/m² kuustüüpiline korter €188 kuus · k.a kommunaalid · Lilleküla asum mediaan €3,03/m² kuus
Ühistu maksed€2,04/m² kuusilma kommunaalideta · Lilleküla asum mediaan €1,12/m² kuus
Laenud€778 015€293/m² · 4,12% fikseeritud · kuni 2047
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€64 780€76 740
sh remondifondi maksed€0€4 322
Remondikulud€0€4 604
Laenujääk€778 015€799 532
Raha€62 866€44 438
Reservkapital€11 796€6 531
Aasta tulem€2 100€215
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Hooldustasud€29 3110,92
Postitasud€180,00
Remonditasud€00,00
Laenuintresside maksed€34 9621,10
Hoone kindlustus€4890,02

60 korterit · liikmeid 59 eraisikut + 2 juriidilist isikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (2 652 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Lilleküla asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE00640368) · Postiindeks: 13426

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Tulika tn korterelamud

24 hoonet tänaval · tänava mediaan €3 044/m² (n=24) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Tulika tn 1 1950 €2 573 ~€68 985 E Vaata →
Tulika tn 4a 1923 €3 031 ~€75 900 E ~ Vaata →
Tulika tn 5/1 1927 €3 054 ~€112 380 E ~ Vaata →
Tulika tn 6 1940 €3 054 ~€107 748 E Vaata →
Tulika tn 8 1940 €3 086 ~€75 900 F Vaata →
Tulika tn 14 1940 €3 020 ~€75 104 E ~ Vaata →
Tulika tn 18 1932 €3 097 ~€115 311 E ~ Vaata →
Tulika tn 20 1940 €3 121 ~€91 387 E ~ Vaata →
Tulika tn 64 See hoone 1966 €2 863 ~€119 381 B Aktiivne

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 101020625 Maa- ja Ruumiamet 04.10.2026 (EHR kanne 06.09.2025) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78407:701:0662 ↗ Maa- ja Ruumiamet 14.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · 10 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood · tootlus 4,7–5,7% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=10 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

B · see hoone Madalenergiahoone Väga hea soojapidavus

Olulised riskid

  • 1966. aasta ehitusaeg: tehnosüsteemid vajavad perioodilist uuendamist ja hooldust.
  • Energiaklass B: eeldatavalt madalam küttevajadus kui vanemas keskmises hoones. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: hoones on soe maa-alune parkimiskorrus / garaaž.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Tulika tn 64, Tallinn?

Tulika tn 64 on 1966. aastal ehitatud 5-korruseline korterelamu asukohas Kristiine linnaosa, milles on kokku 60 korterit. EHR kood on 101020625 ja katastritunnus 78407:701:0662. Estiqi andmetel energiaklass B.

Mis on Tulika tn 64 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 2 863 €/m². Hinnangu vahemik on 2 594–3 132 €/m². Tüüpilise 2-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €119 381.

Kui palju maksab 40 m² või 50 m² korter aadressil Tulika tn 64?

2 863 €/m² benchmarki põhjal on 40 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €114 520 ja 50 m² korteri väärtus umbes €143 150. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €87 081–€105 150; 2-toaline: €107 383–€129 665; 3-toaline: €139 291–€168 195.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €2 999/m², tüüpilise 2-toalise puhul umbes €125 350, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 2-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 2-toalise korteri hinnanguline turuüür on €470–€570 kuus ja brutotootluse hinnang 4,7–5,7%.

Kas Tulika tn 64 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 253 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Tulika tn 64 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 764 sündmust (sündmuste tase: keskmisest kõrgem). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 59% oli kahes parimas ja 17% kahes halvimas klassis (tase: kõrgenenud). Liiklusmüra hinnang maja juures on 57 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: tavapärane (30–50 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Tulika tn 64?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €4,45/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €188 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €2,04/m² kuus. Ühistu laenujääk oli €778 015. Võrdluseks: Lilleküla asum 236 ühistu mediaan oli €3,03/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 04.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu