Estiq Value / Tallinn / Nõmme / Möldre tee 4
Registriandmed seisuga 4. oktoober 2026 Nõmme · Tallinn

Möldre tee 4, Tallinn

Möldre tee 4 (Tallinn, Nõmme linnaosa) on 2005. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu, 15 korterit (EHR 120262766). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 04.10.2026 3 937 €/m² (hinnanguvahemik 3 516–4 358 €/m², ±11%).

Möldre tee 4, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
3 korrust 15 korterit EHR 120262766 ↗ Kataster 78404:408:6141 ↗ Eraomand · korteriomand

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Möldre tee 4 on 2005. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu, 15 korterit, energiaklass E. Estiq AVM baastase on €3 937/m², 46,6% üle Nõmme mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 685/m², 04.2026, n=28).

Möldre tee 4 on 2005. aastal valminud 3-korruseline korterelamu Nõmme linnaosas, 15 korterit. Kandekonstruktsioon: Monoliitne raudbetoon (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 3-toaline (7 tk). Energiaklass E (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 3 937 €/m², mis on umbes 46,6% üle Nõmme mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 685/m², 04.2026, n=28). Tüüpiline korter (3-toaline, 76,3 m²) on ligikaudu €296 883.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass E, maapealne parkimine ja 2005. aasta ehitusaeg.

€1 070–€1 310/kuu

Tüüpilise 3-toalise korteri turuüür (H3-9 klaster (Möldre tee)).

📊 Turuandmed · H3-9 klaster (Möldre tee)
Kommunaalid: suvel ~120 €, talvel ~300 €
4,3–5,3%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 3 39.7 m² €4 410 €156 344–€193 810
2-toaline 5 57.8 m² €3 937 €203 210–€251 907
3-toaline 7 57.8 – 76.5 m² €3 891 €256 083–€317 451
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 39.7 m² 2-toaline · 57.8 m² 3-toaline · 73.7 m²
− 76,3 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€296 883
ca €3 891 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €311 727
Eeldatav üüritulu €1 070–€1 310/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €4 086/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7,2 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Allpool "–" märgitud mõõtmed ei ole selle hoone kohta mõõdetud; koondskooris arvestatakse neid neutraalse (mitte langetava ega tõstva) hinnanguna.

Asukoht & ühendused8,9

Laaniku peatus 199 m / 3 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase5,5

Saue Riigigümnaasium 1431 m; riigieksamite tase 70.9/100; lasteaed 5486 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond7,2

77% tundidest hea, 11% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrgenenud), müratase 46 dB (vaikne), modelleeritud (Lden), lähim park Glehni park 3498 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk–

Selle ala kohta PPA avaandmed puuduvad.

Kaal 10%
Seisukord & vanus8,4

2005. a; kandekonstruktsioon Monoliitne raudbetoon.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud5,2

Energiamärgis E (väljastatud 06.08.2025); kütteliik Katel.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu4,5

Glehni park 3498 m; toidukauplused 6135 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus8,0

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 253 tehingut kohordis „kogu piirkond”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Möldre tee 4

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Andmed puuduvad

PPA avaandmetes pole selle ala kohta sündmusi. See ei tähenda tingimata, et sündmusi ei toimu: väikese asustusega aladel on andmed hõredad.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrgenenud

Viimase 12 kuu 1 661 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 77% kahes parimas klassis, 12% keskmises ja 11% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

46 dB Lden · vaikne

Liiklusmüra hinnang jääb WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden) piiresse.

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Tavapärane · 30–50 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See jääb alla 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Nõmme · kogu piirkond valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 554 tehingut · kogu piirkond)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. +2.6% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Möldre tee 4 AVM tase: €3 937/m² €2 606 2024 Q3 72 tehingut €2 422 2024 Q4 88 tehingut €2 485 2025 Q1 66 tehingut €2 612 2025 Q2 75 tehingut €2 478 2025 Q3 80 tehingut €2 860 2025 Q4 70 tehingut €2 549 2026 Q1 71 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €2 730 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 32 €2 730 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€3 937/m²
Hinnavahemik
€3 516–4 358
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 3-toaline · 76,3 m²)
€311 727
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€4 086/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 8 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.363087, 24.615065 · katastritunnus 78404:408:6141.

🚏 Laaniku peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
199 m · 3 min
🚏 Toome puiestee peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
493 m · 7 min
🚏 Väriheina peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
690 m · 9 min
🚏 Turbasambla peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
799 m · 11 min
🎓 Saue Riigigümnaasium
Kool · 70.9/100
1431 m · 19 min
🌳 Glehni park
Park · Roheala
3498 m · 47 min
🧒 Tallinna Männikäbi Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
5486 m · 73 min
🛒 Mustika Keskus Prisma
Supermarket · Supermarket
6135 m · 82 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 8 objekti, lähim peatus 199 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Nõmme linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

34 680 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 20.2% · 7 011
18–64 (Tööealised) 59.7% · 20 690
65 ja vanemad (Seeniorid) 20.1% · 6 979

Haridustase (15+)

28 980 elanikku
Põhiharidus või madalam 13.9% · 4 023
Keskharidus või kutseharidus 36.2% · 10 479
Kõrgharidus või magistrikraad 48.1% · 13 935
Haridustase teadmata 1.9% · 543

Ehitusaeg & elamufond

15 620 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 16.3% · 2 545
Nõukogude periood (1946–1990) 68% · 10 629
Taasiseseisvunud (1991–2010) 11.9% · 1 866
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 3.2% · 506

Enim ehitatud periood: 1946–1960.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 1%
B-klass (Madalenergia) 2.3%
C-klass (Hea energiatõhusus) 3.9%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 8.1%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 68.5%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 16.3%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta2005
Kortereid kokku15
Korruseid3
EnergiamärgisE
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus1 696 m²
KüttesüsteemKatel
KandekonstruktsioonMonoliitne raudbetoon
Müratase46 dB (vaikne)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 120262766 · kanne muudetud 02.10.2025.

Monoliitne raudbetoon.

EHR portaal (kood: 120262766) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78404:408:6141 · pindala 1 696 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78404:408:6141) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Möldre tee 4 korteriühistu (registrikood 80216919). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€4,21/m² kuustüüpiline korter €263 kuus · k.a kommunaalid · Pääsküla asum mediaan €2,99/m² kuus
Ühistu maksed€1,42/m² kuusilma kommunaalideta · remondifond €0,22/m² · Pääsküla asum mediaan €1,16/m² kuus
Remondifond€2 688€2,91/m² · piirkonna madalaim veerand
Laenud€14 364€16/m² · 5,59% fikseeritud · kuni 2029 · Swedbank
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€15 762€14 315
sh remondifondi maksed€2 494€1 346
Remondikulud€2 494€1 346
Remondifondi jääk€2 688€1 983
Laenujääk€14 364€17 848
Raha€3 106€4 198
Reservkapital€1 849€1 849
Aasta tulem€1−€203
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Haldustasu€5 6130,51
Heakord€6 2740,57
Tehnohooldus€9600,09
Kindlustus€4210,04
Reservfondi tasud€2 4940,22

15 korterit · liikmeid 14 eraisikut + 1 juriidilist isikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (924 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Pääsküla asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE01151708) · Postiindeks: 10915

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Möldre tee korterelamud

6 hoonet tänaval · tänava mediaan €3 054/m² (n=6) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Möldre tee 3 2002 €4 047 ~€240 464 D Vaata →
Möldre tee 4 See hoone 2005 €3 937 ~€296 883 E Aktiivne
Möldre tee 8 2005 €2 934 ~€169 585 D Vaata →
Möldre tee 9 2002 €3 054 ~€181 213 D Vaata →
Möldre tee 10 2004 €3 054 ~€176 521 D Vaata →
Möldre tee 13 2002 €2 934 ~€171 799 D Vaata →

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 120262766 Maa- ja Ruumiamet 04.10.2026 (EHR kanne 02.10.2025) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78404:408:6141 ↗ Maa- ja Ruumiamet 13.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · H3-9 klaster (Möldre tee) · tootlus 4,3–5,3% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=2 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

E · see hoone Suurem energiatarve Märgatav soojuskadu; tüüpiline vanemale elamufondile

Olulised riskid

  • 2005. aasta ehitusaeg: tehnosüsteemid vajavad perioodilist uuendamist ja hooldust.
  • Energiaklass E: tõenäoliselt suurem küttevajadus kui A/B-klassi uusarendustes. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: maapealne parkimine kinnistul või tänaval; eraldi maa-alust garaaži ei ole.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Möldre tee 4, Tallinn?

Möldre tee 4 on 2005. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu asukohas Nõmme linnaosa, milles on kokku 15 korterit. EHR kood on 120262766 ja katastritunnus 78404:408:6141. Estiqi andmetel energiaklass E.

Mis on Möldre tee 4 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 3 937 €/m². Hinnangu vahemik on 3 516–4 358 €/m². Tüüpilise 3-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €296 883.

Kui palju maksab 40 m² või 50 m² korter aadressil Möldre tee 4?

3 937 €/m² benchmarki põhjal on 40 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €157 480 ja 50 m² korteri väärtus umbes €196 850. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €156 344–€193 810; 2-toaline: €203 210–€251 907; 3-toaline: €256 083–€317 451.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €4 086/m², tüüpilise 3-toalise puhul umbes €311 727, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 3-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 3-toalise korteri hinnanguline turuüür on €1 070–€1 310 kuus ja brutotootluse hinnang 4,3–5,3%.

Kas Möldre tee 4 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 199 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Möldre tee 4 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 77% oli kahes parimas ja 11% kahes halvimas klassis (tase: kõrgenenud). Liiklusmüra hinnang maja juures on 46 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: tavapärane (30–50 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Möldre tee 4?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €4,21/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €263 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €1,42/m² kuus, sh remondifond €0,22/m². Remondifondi jääk aasta lõpus oli €2 688. Ühistu laenujääk oli €14 364. Võrdluseks: Pääsküla asum 52 ühistu mediaan oli €2,99/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 04.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu