Estiq Value / Tallinn / Nõmme / Möldre tee 10
Registriandmed seisuga 4. oktoober 2026 Nõmme · Tallinn

Möldre tee 10, Tallinn

Möldre tee 10 (Tallinn, Nõmme linnaosa) on 2004. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu, 15 korterit (EHR 120558130). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 04.10.2026 3 054 €/m² (hinnanguvahemik 2 727–3 381 €/m², ±11%).

Möldre tee 10, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
3 korrust 15 korterit EHR 120558130 ↗ Kataster 78404:408:6171 ↗ Eraomand · korteriomand

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Möldre tee 10 on 2004. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu, 15 korterit, energiaklass D. Estiq AVM baastase on €3 054/m², 13,7% üle Nõmme mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 685/m², 04.2026, n=28).

Möldre tee 10 on 2004. aastal valminud 3-korruseline korterelamu Nõmme linnaosas, 15 korterit. Kandekonstruktsioon: Monteeritav raudbetoon (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 2-toaline (7 tk). Energiaklass D (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 3 054 €/m², mis on umbes 13,7% üle Nõmme mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 685/m², 04.2026, n=28). Tüüpiline korter (2-toaline, 57,8 m²) on ligikaudu €176 521.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass D, maapealne parkimine ja 2004. aasta ehitusaeg.

€900–€1 100/kuu

Tüüpilise 2-toalise korteri turuüür (H3-9 klaster (Möldre tee)).

📊 Turuandmed · H3-9 klaster (Möldre tee)
Kommunaalid: suvel ~120 €, talvel ~300 €
6,3–7,3%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 2 39.7 m² €3 421 €121 282–€150 346
2-toaline 7 39.7 – 57.8 m² €3 054 €150 543–€186 619
3-toaline 6 76.4 m² €3 154 €215 182–€266 749
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 39.7 m² 2-toaline · 55.2 m² 3-toaline · 76.4 m²
− 57,8 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€176 521
ca €3 054 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €185 347
Eeldatav üüritulu €900–€1 100/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €3 207/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7,3 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Allpool "–" märgitud mõõtmed ei ole selle hoone kohta mõõdetud; koondskooris arvestatakse neid neutraalse (mitte langetava ega tõstva) hinnanguna.

Asukoht & ühendused9,2

Laaniku peatus 111 m / 1 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase5,5

Saue Riigigümnaasium 1352 m; riigieksamite tase 70.9/100; lasteaed 5568 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond6,8

79% tundidest hea, 7% halb (12 kuu keskmine, tase: mõõdukas), müratase 55 dB (märgatav), modelleeritud (Lden), lähim park Glehni park 3578 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk–

Selle ala kohta PPA avaandmed puuduvad.

Kaal 10%
Seisukord & vanus8,4

2004. a; kandekonstruktsioon Monteeritav raudbetoon.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud6,5

Energiamärgis D (väljastatud 30.09.2009, aegunud märgis); kütteliik Lokaalküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu4,5

Glehni park 3578 m; toidukauplused 6218 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus8,0

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 253 tehingut kohordis „kogu piirkond”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Möldre tee 10

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Andmed puuduvad

PPA avaandmetes pole selle ala kohta sündmusi. See ei tähenda tingimata, et sündmusi ei toimu: väikese asustusega aladel on andmed hõredad.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Mõõdukas

Viimase 12 kuu 1 517 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 79% kahes parimas klassis, 14% keskmises ja 7% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

55 dB Lden · märgatav

Liiklusmüra hinnang on 2 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Tavapärane · 30–50 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See jääb alla 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Keskmine või madal.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Nõmme · kogu piirkond valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 554 tehingut · kogu piirkond)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. +2.6% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Möldre tee 10 AVM tase: €3 054/m² €2 606 2024 Q3 72 tehingut €2 422 2024 Q4 88 tehingut €2 485 2025 Q1 66 tehingut €2 612 2025 Q2 75 tehingut €2 478 2025 Q3 80 tehingut €2 860 2025 Q4 70 tehingut €2 549 2026 Q1 71 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €2 730 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 32 €2 730 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€3 054/m²
Hinnavahemik
€2 727–3 381
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 2-toaline · 57,8 m²)
€185 347
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€3 207/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 8 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.362303, 24.614712 · katastritunnus 78404:408:6171.

🚏 Laaniku peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
111 m · 1 min
🚏 Toome puiestee peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
555 m · 7 min
🚏 Väriheina peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
689 m · 9 min
🚏 Turbasambla peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
710 m · 9 min
🎓 Saue Riigigümnaasium
Kool · 70.9/100
1352 m · 18 min
🌳 Glehni park
Park · Roheala
3578 m · 48 min
🧒 Tallinna Männikäbi Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
5568 m · 74 min
🛒 Mustika Keskus Prisma
Supermarket · Supermarket
6218 m · 83 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 8 objekti, lähim peatus 111 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Nõmme linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

34 680 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 20.2% · 7 011
18–64 (Tööealised) 59.7% · 20 690
65 ja vanemad (Seeniorid) 20.1% · 6 979

Haridustase (15+)

28 980 elanikku
Põhiharidus või madalam 13.9% · 4 023
Keskharidus või kutseharidus 36.2% · 10 479
Kõrgharidus või magistrikraad 48.1% · 13 935
Haridustase teadmata 1.9% · 543

Ehitusaeg & elamufond

15 620 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 16.3% · 2 545
Nõukogude periood (1946–1990) 68% · 10 629
Taasiseseisvunud (1991–2010) 11.9% · 1 866
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 3.2% · 506

Enim ehitatud periood: 1946–1960.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 1%
B-klass (Madalenergia) 2.3%
C-klass (Hea energiatõhusus) 3.9%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 8.1%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 68.5%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 16.3%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta2004
Kortereid kokku15
Korruseid3
EnergiamärgisD
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus1 072 m²
KüttesüsteemLokaalküte
KandekonstruktsioonMonteeritav raudbetoon
Lifte0
Müratase55 dB (märgatav)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 120558130 · kanne muudetud 30.05.2025.

Monteeritav raudbetoon · lifte EHR-i järgi: 0.

EHR portaal (kood: 120558130) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78404:408:6171 · pindala 1 072 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78404:408:6171) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Möldre tee 10 korteriühistu (registrikood 80212130). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€2,86/m² kuustüüpiline korter €168 kuus · k.a kommunaalid · Pääsküla asum mediaan €2,99/m² kuus
Ühistu maksed€1,07/m² kuusilma kommunaalideta · remondifond €0,30/m² · Pääsküla asum mediaan €1,16/m² kuus
Remondifond€6 592€7,13/m² · piirkonna tavapärases vahemikus
Laenud€660€0,71/m² · kuni 2026
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€11 852€11 570
sh remondifondi maksed€3 368€4 388
Remondikulud€3 368€4 388
Remondifondi jääk€6 592€7 200
Laenujääk€660€1 739
Raha€9 712€9 956
Reservkapital€3 185€3 185
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Heakorratasud€5470,05
Majandus- ja hooldustasud€6 8930,62
Kindlustustulud€2020,02
Remonditasud€3 3680,30
Laenuintresside katteks€780,01
Muud tulud€7640,07

15 korterit · liikmeid 16 eraisikut + 1 juriidilist isikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (924 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Pääsküla asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE01125713) · Postiindeks: 10915

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Möldre tee korterelamud

6 hoonet tänaval · tänava mediaan €3 054/m² (n=6) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Möldre tee 3 2002 €4 047 ~€240 464 D Vaata →
Möldre tee 4 2005 €3 937 ~€296 883 E Vaata →
Möldre tee 8 2005 €2 934 ~€169 585 D Vaata →
Möldre tee 9 2002 €3 054 ~€181 213 D Vaata →
Möldre tee 10 See hoone 2004 €3 054 ~€176 521 D Aktiivne
Möldre tee 13 2002 €2 934 ~€171 799 D Vaata →

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 120558130 Maa- ja Ruumiamet 04.10.2026 (EHR kanne 30.05.2025) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78404:408:6171 ↗ Maa- ja Ruumiamet 14.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · H3-9 klaster (Möldre tee) · tootlus 6,3–7,3% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=2 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

D · see hoone Keskmine / rekonstrueeritud Keskmised küttekulud

Olulised riskid

  • 2004. aasta ehitusaeg: tehnosüsteemid vajavad perioodilist uuendamist ja hooldust.
  • Energiaklass D: tõenäoliselt suurem küttevajadus kui A/B-klassi uusarendustes. Energiamärgis on aegunud, kehtiv klass võib erineda. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: maapealne parkimine kinnistul või tänaval; eraldi maa-alust garaaži ei ole.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Möldre tee 10, Tallinn?

Möldre tee 10 on 2004. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu asukohas Nõmme linnaosa, milles on kokku 15 korterit. EHR kood on 120558130 ja katastritunnus 78404:408:6171. Estiqi andmetel energiaklass D.

Mis on Möldre tee 10 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 3 054 €/m². Hinnangu vahemik on 2 727–3 381 €/m². Tüüpilise 2-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €176 521.

Kui palju maksab 40 m² või 50 m² korter aadressil Möldre tee 10?

3 054 €/m² benchmarki põhjal on 40 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €122 160 ja 50 m² korteri väärtus umbes €152 700. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €121 282–€150 346; 2-toaline: €150 543–€186 619; 3-toaline: €215 182–€266 749.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €3 207/m², tüüpilise 2-toalise puhul umbes €185 347, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 2-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 2-toalise korteri hinnanguline turuüür on €900–€1 100 kuus ja brutotootluse hinnang 6,3–7,3%.

Kas Möldre tee 10 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 111 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Möldre tee 10 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 79% oli kahes parimas ja 7% kahes halvimas klassis (tase: mõõdukas). Liiklusmüra hinnang maja juures on 55 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: tavapärane (30–50 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Möldre tee 10?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €2,86/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €168 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €1,07/m² kuus, sh remondifond €0,30/m². Remondifondi jääk aasta lõpus oli €6 592. Ühistu laenujääk oli €660. Võrdluseks: Pääsküla asum 52 ühistu mediaan oli €2,99/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 04.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu