Estiq Value / Tallinn / Kesklinna / Võlvi tn 6
Registriandmed seisuga 4. oktoober 2026 Kesklinna · Tallinn

Võlvi tänav 6, Tallinn

Võlvi tn 6 (Tallinn, Kesklinna linnaosa) on 1994. aastal ehitatud 9-korruseline korterelamu, 72 korterit (EHR 101020657). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 04.10.2026 2 972 €/m² (hinnanguvahemik 2 690–3 254 €/m², ±10%).

Võlvi tänav 6, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024–05.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
9 korrust 72 korterit EHR 101020657 ↗ Kataster 78401:111:1270 ↗ Eraomand · korteriomand

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Võlvi tn 6 on 1994. aastal ehitatud 9-korruseline korterelamu, 72 korterit, energiaklass E. Estiq AVM baastase on €2 972/m², 24,5% alla Kesklinna mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 939/m², 04.2026, n=156).

Võlvi tn 6 on 1994. aastal valminud 9-korruseline korterelamu Kesklinna linnaosas, 72 korterit. Kandekonstruktsioon: Monteeritav raudbetoon (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 3-toaline (36 tk). Energiaklass E (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 2 972 €/m², mis on umbes 24,5% alla Kesklinna mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 939/m², 04.2026, n=156). Tüüpiline korter (3-toaline, 65,8 m²) on ligikaudu €179 371.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass E, maapealne parkimine ja 1994. aasta ehitusaeg.

€590–€720/kuu

Tüüpilise 3-toalise korteri turuüür (2 kuulutust selles hoones).

📊 Turuandmed · 2 kuulutust selles hoones
Kommunaalid: suvel ~115 €, talvel ~135 € · 100% möbleeritud
3,9–4,9%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 18 32.9 m² €3 563 €106 087–€128 359
2-toaline 18 49.5 m² €3 106 €139 141–€168 353
3-toaline 36 65.6 – 67.6 m² €2 726 €164 304–€198 799
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 32.9 m² 2-toaline · 49.5 m² 3-toaline · 66.6 m²
− 65,8 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€179 371
ca €2 726 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €188 340
Eeldatav üüritulu €590–€720/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €2 862/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7,6 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused9,0

Ravi peatus 179 m / 2 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase7,1

Eesti Rahvusvaheline Kool 267 m; riigieksamite tase 55/100; lasteaed 146 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond7,3

57% tundidest hea, 10% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrgenenud), müratase 50 dB (mõõdukas), modelleeritud (Lden), lähim park Politseiaed 345 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk7,0

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=72): mõõdukas risk; viimased 12 kuud vs eelnevad 12: -33,0%.

Kaal 10%
Seisukord & vanus7,6

1994. a; kandekonstruktsioon Monteeritav raudbetoon.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud5,2

Energiamärgis E (väljastatud 15.09.2009, aegunud märgis); kütteliik Kaugküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu8,7

Politseiaed 345 m; toidukauplused 342 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,3

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 63 tehingut kohordis „1991-2000 ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Võlvi tn 6

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: keskmisest kõrgem · indeks 6,9 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 72 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: -33%.

Sagedasemad liigid: vargus, jalgratta mopeedi vargus, muu.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrgenenud

Viimase 12 kuu 3 217 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 57% kahes parimas klassis, 33% keskmises ja 10% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

50 dB Lden · mõõdukas

Liiklusmüra hinnang jääb WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden) piiresse.

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Kõrge · 50–100 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See on üle 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Kesklinna · 1991-2000 ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 140 tehingut · 1991-2000 ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. +6.3% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Võlvi tn 6 AVM tase: €2 972/m² €2 869 2024 Q3 13 tehingut €3 045 2024 Q4 24 tehingut €2 934 2025 Q1 12 tehingut €3 276 2025 Q2 28 tehingut €2 092 2025 Q3 22 tehingut €3 421 2025 Q4 18 tehingut €3 118 2026 Q1 16 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €3 250 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 7 €3 160 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€2 972/m²
Hinnavahemik
€2 690–3 254
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 3-toaline · 65,8 m²)
€188 340
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€2 862/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 15 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.429545, 24.761657 · katastritunnus 78401:111:1270.

🧒 Tallinna Liivamäe Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
146 m · 2 min
🚏 Ravi peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
179 m · 2 min
🚏 Lennuki peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
180 m · 2 min
🚏 Hotell Olümpia peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
213 m · 3 min
🎓 Eesti Rahvusvaheline Kool
Gümnaasium · Gümnaasium
267 m · 4 min
🚏 Püssirohu peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
273 m · 4 min
🛒 Stockmann Delikatess
Supermarket · Igapäevakaubad
342 m · 5 min
🌳 Politseiaed
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
345 m · 5 min
🎓 EBS Gümnaasium
Gümnaasium · Gümnaasium
403 m · 5 min
🎓 Tallinna 21. Kool
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 75/100
452 m · 6 min
🌳 Lembitu park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
462 m · 6 min
🛒 Solaris Toidupood
Supermarket · Igapäevakaubad
780 m · 10 min
🛒 Kaubamaja Toidumaailm
Supermarket · Igapäevakaubad
786 m · 10 min
🛒 Torupilli Selver
Supermarket · Igapäevakaubad
856 m · 11 min
🌳 Tammsaare park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
879 m · 12 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 15 objekti, lähim peatus 179 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Kesklinna linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

64 551 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 19.9% · 12 854
18–64 (Tööealised) 67.2% · 43 399
65 ja vanemad (Seeniorid) 12.9% · 8 298

Haridustase (15+)

53 514 elanikku
Põhiharidus või madalam 9.4% · 5 016
Keskharidus või kutseharidus 28% · 14 969
Kõrgharidus või magistrikraad 59% · 31 582
Haridustase teadmata 3.6% · 1 947

Ehitusaeg & elamufond

36 655 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 34.5% · 12 631
Nõukogude periood (1946–1990) 33.1% · 12 127
Taasiseseisvunud (1991–2010) 19.2% · 7 050
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 11.7% · 4 298

Enim ehitatud periood: 1919–1945.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 4%
B-klass (Madalenergia) 7.7%
C-klass (Hea energiatõhusus) 9.7%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 9.6%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 34.6%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 34.5%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta1994
Kortereid kokku72
Korruseid9
EnergiamärgisE
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus1 829 m²
KüttesüsteemKaugküte
KandekonstruktsioonMonteeritav raudbetoon
Lifte2
Müratase50 dB (mõõdukas)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 101020657 · kanne muudetud 27.08.2024.

Monteeritav raudbetoon · lifte EHR-i järgi: 2.

EHR portaal (kood: 101020657) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78401:111:1270 · pindala 1 829 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78401:111:1270) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Võlvi tn 6 korteriühistu (registrikood 80136305). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€3,57/m² kuustüüpiline korter €199 kuus · k.a kommunaalid · Keldrimäe asum mediaan €3,36/m² kuus
Ühistu maksed€2,31/m² kuusilma kommunaalideta · remondifond €1,35/m² · Keldrimäe asum mediaan €1,35/m² kuus
Remondifond€23 586€6,08/m² · piirkonna tavapärases vahemikus
Laenud€39 037€10/m² · 5,00% fikseeritud · kuni 2029 · Swedbank
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€107 826€66 498
sh remondifondi maksed€62 763€21 615
Remondikulud€73 453€31 386
Remondifondi jääk€23 586€45 260
Laenujääk€39 037€49 727
Raha€43 089€42 797
Reservkapital€13 179€13 179
Aasta tulem€4 779€3 373
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Hooldustasud€9 3230,20
Haldustasud€9 1360,20
Heakorratasud€12 5860,27
Keldri kasutus€2410,01
Muud hooldustasud€1810,00
Muud heakorratasud€4500,01
Rõdude renoveerimise tasud€13 1460,28
Remonditasud€62 7631,35

72 korterit · liikmeid 71 eraisikut + 1 juriidilist isikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (3 882 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Keldrimäe asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE00640396) · Postiindeks: 10132

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Võlvi tn korterelamud

1 hoonet tänaval · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 101020657 Maa- ja Ruumiamet 04.10.2026 (EHR kanne 27.08.2024) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78401:111:1270 ↗ Maa- ja Ruumiamet 14.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · 2 kuulutust selles hoones · tootlus 3,9–4,9% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=2 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

E · see hoone Suurem energiatarve Märgatav soojuskadu; tüüpiline vanemale elamufondile

Olulised riskid

  • 1994. aasta ehitusaeg: tehnosüsteemid vajavad perioodilist uuendamist ja hooldust.
  • Energiaklass E: tõenäoliselt suurem küttevajadus kui A/B-klassi uusarendustes. Energiamärgis on aegunud, kehtiv klass võib erineda. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: maapealne parkimine kinnistul või tänaval; eraldi maa-alust garaaži ei ole.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Võlvi tn 6, Tallinn?

Võlvi tn 6 on 1994. aastal ehitatud 9-korruseline korterelamu asukohas Kesklinna linnaosa, milles on kokku 72 korterit. EHR kood on 101020657 ja katastritunnus 78401:111:1270. Estiqi andmetel energiaklass E.

Mis on Võlvi tn 6 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 2 972 €/m². Hinnangu vahemik on 2 690–3 254 €/m². Tüüpilise 3-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €179 371.

Kui palju maksab 40 m² või 50 m² korter aadressil Võlvi tn 6?

2 972 €/m² benchmarki põhjal on 40 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €118 880 ja 50 m² korteri väärtus umbes €148 600. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €106 087–€128 359; 2-toaline: €139 141–€168 353; 3-toaline: €164 304–€198 799.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €2 862/m², tüüpilise 3-toalise puhul umbes €188 340, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 3-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 3-toalise korteri hinnanguline turuüür on €590–€720 kuus ja brutotootluse hinnang 3,9–4,9%.

Kas Võlvi tn 6 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 179 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Võlvi tn 6 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 72 sündmust (sündmuste tase: keskmisest kõrgem). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 57% oli kahes parimas ja 10% kahes halvimas klassis (tase: kõrgenenud). Liiklusmüra hinnang maja juures on 50 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: kõrge (50–100 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Võlvi tn 6?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €3,57/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €199 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €2,31/m² kuus, sh remondifond €1,35/m². Remondifondi jääk aasta lõpus oli €23 586. Ühistu laenujääk oli €39 037. Võrdluseks: Keldrimäe asum 41 ühistu mediaan oli €3,36/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 04.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu