Estiq Value / Tallinn / Mustamäe / Kadaka pst 165c
Registriandmed seisuga 4. oktoober 2026 Mustamäe · Tallinn

Kadaka pst 165c, Tallinn

Kadaka pst 165c (Tallinn, Mustamäe linnaosa) on 2018. aastal ehitatud 7-korruseline korterelamu, 21 korterit (EHR 120824558). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 04.10.2026 3 594 €/m² (hinnanguvahemik 3 386–3 802 €/m², ±6%).

Kadaka pst 165c, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
7 korrust 21 korterit EHR 120824558 ↗ Kataster 78405:502:0156 ↗ Eraomand · korteriomand

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Kadaka pst 165c on 2018. aastal ehitatud 7-korruseline korterelamu, 21 korterit, energiaklass B. Estiq AVM baastase on €3 594/m², 36,0% üle Mustamäe mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 642/m², 04.2026, n=132).

Kadaka pst 165c on 2018. aastal valminud 7-korruseline korterelamu Mustamäe linnaosas, 21 korterit. Kandekonstruktsioon: Monteeritav raudbetoon (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 3-toaline (10 tk). Energiaklass B (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 3 594 €/m², mis on umbes 36,0% üle Mustamäe mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 642/m², 04.2026, n=132). Tüüpiline korter (3-toaline, 73,9 m²) on ligikaudu €246 752.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass B, maapealne parkimine ja 2018. aasta ehitusaeg.

€730–€890/kuu

Tüüpilise 3-toalise korteri turuüür (Mustamäe linnaosa (23 kuulutust)).

📊 Turuandmed · Mustamäe linnaosa (23 kuulutust)
Kommunaalid: suvel ~126 €, talvel ~178 €
3,4–4,4%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
2-toaline 7 51.4 – 52.5 m² €3 563 €175 201–€196 776
3-toaline 10 65.7 – 73.9 m² €3 339 €227 093–€255 058
4-toaline 2 87.9 m² €3 323 €275 150–€309 033
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

2-toaline · 52.2 m² 3-toaline · 72.2 m² 4-toaline · 87.9 m²
− 73,9 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€246 752
ca €3 339 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €259 090
Eeldatav üüritulu €730–€890/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €3 506/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7,6 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused9,0

Mäepealse peatus 180 m / 2 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase5,3

Tallinna Mustamäe Riigigümnaasium 925 m; riigieksamite tase 55/100; lasteaed 1764 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond6,8

79% tundidest hea, 4% halb (12 kuu keskmine, tase: mõõdukas), müratase 55 dB (märgatav), modelleeritud (Lden), lähim park Glehni park 1143 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk7,7

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=11): madal risk.

Kaal 10%
Seisukord & vanus9,5

2018. a; kandekonstruktsioon Monteeritav raudbetoon.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud8,9

Energiamärgis B (väljastatud 10.11.2025); kütteliik Kaugküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu5,6

Glehni park 1143 m; toidukauplused 2334 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,2

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 47 tehingut kohordis „2016-2020 ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Kadaka pst 165c

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: mõõdukas · indeks 5,0 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 11 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: -62%.

Sagedasemad liigid: vargus, jalgratta mopeedi vargus, vandalism.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Mõõdukas

Viimase 12 kuu 2 421 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 79% kahes parimas klassis, 17% keskmises ja 4% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

55 dB Lden · märgatav

Liiklusmüra hinnang on 2 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Kõrge · 50–100 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See on üle 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Mustamäe · 2016-2020 ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 110 tehingut · 2016-2020 ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. -9.5% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Kadaka pst 165c AVM tase: €3 594/m² 2024 Q3 liiga vähe tehinguid13 tehingut liiga vähe tehinguid— 2026 Q2 liiga vähe tehinguid5 tehingut liiga vähe tehinguid— €3 346 2024 Q4 13 tehingut €3 560 2025 Q1 12 tehingut €3 644 2025 Q2 25 tehingut €3 481 2025 Q3 11 tehingut €3 677 2025 Q4 11 tehingut €3 222 2026 Q1 20 tehingut €3 220 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€3 594/m²
Hinnavahemik
€3 386–3 802
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 3-toaline · 73,9 m²)
€259 090
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€3 506/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 8 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.396342, 24.643705 · katastritunnus 78405:502:0156.

🚏 Mäepealse peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
180 m · 2 min
🚏 Mäepealse (ajutine) peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
287 m · 4 min
🚏 Rehe peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
348 m · 5 min
🚏 Kassi peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
393 m · 5 min
🎓 Tallinna Mustamäe Riigigümnaasium
Gümnaasium · Gümnaasium
925 m · 12 min
🌳 Glehni park
Park · Roheala
1143 m · 15 min
🧒 Tallinna Männikäbi Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
1764 m · 24 min
🛒 Mustika Keskus Prisma
Supermarket · Supermarket
2334 m · 31 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 8 objekti, lähim peatus 180 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Mustamäe linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

66 333 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 17.3% · 11 493
18–64 (Tööealised) 61.6% · 40 890
65 ja vanemad (Seeniorid) 21% · 13 950

Haridustase (15+)

56 459 elanikku
Põhiharidus või madalam 13.4% · 7 551
Keskharidus või kutseharidus 39.5% · 22 298
Kõrgharidus või magistrikraad 44.9% · 25 342
Haridustase teadmata 2.2% · 1 268

Ehitusaeg & elamufond

34 988 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 0% · 14
Nõukogude periood (1946–1990) 85.7% · 29 985
Taasiseseisvunud (1991–2010) 6.8% · 2 368
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 6.1% · 2 126

Enim ehitatud periood: 1961–1970.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 2.4%
B-klass (Madalenergia) 3.7%
C-klass (Hea energiatõhusus) 5.3%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 1.5%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 87.1%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 0%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta2018
Kortereid kokku21
Korruseid7
EnergiamärgisB
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus4 127 m²
KüttesüsteemKaugküte
KandekonstruktsioonMonteeritav raudbetoon
Lifte1
Müratase55 dB (märgatav)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 120824558 · kanne muudetud 10.11.2025.

Monteeritav raudbetoon · lifte EHR-i järgi: 1.

EHR portaal (kood: 120824558) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78405:502:0156 · pindala 4 127 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78405:502:0156) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Kadaka pst 165c korteriühistu (registrikood 80556970). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€2,34/m² kuustüüpiline korter €161 kuus · k.a kommunaalid · Kadaka asum mediaan €2,93/m² kuus
Ühistu maksed€1,06/m² kuusilma kommunaalideta · remondifond €0,14/m² · Kadaka asum mediaan €1,26/m² kuus
LaenudLaenu ei oleaasta lõpu seisuga
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€18 756€17 296
sh remondifondi maksed€2 427€2 287
Remondikulud€18 742€17 298
Raha€6 446€4 859
Reservkapital€2 962€2 962
Aasta tulem€18−€6
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Hooldustasud€3 6670,21
Haldusteenus€3 6380,20
Heakorra teenus€8 3980,47
Remonditasud€2 4270,14
Kindlustus€6260,04

21 korterit · liikmeid 21 eraisikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (1 481 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Kadaka asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE03662673) · Postiindeks: 11625

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Kadaka pst korterelamud

2 hoonet tänaval · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 120824558 Maa- ja Ruumiamet 04.10.2026 (EHR kanne 10.11.2025) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78405:502:0156 ↗ Maa- ja Ruumiamet 14.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · Mustamäe linnaosa (23 kuulutust) · tootlus 3,4–4,4% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=23 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

B · see hoone Madalenergiahoone Väga hea soojapidavus

Olulised riskid

  • 2018. aasta ehitusaeg: kaasaegne uusehitis; tehnosüsteemid ja konstruktsioonid on ehitusaasta põhjal eeldatavalt heas seisukorras (tegelik seisukord tuleb kontrollida).
  • Energiaklass B: eeldatavalt madalam küttevajadus kui vanemas keskmises hoones. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: maapealne parkimine kinnistul või tänaval; eraldi maa-alust garaaži ei ole.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Kadaka pst 165c, Tallinn?

Kadaka pst 165c on 2018. aastal ehitatud 7-korruseline korterelamu asukohas Mustamäe linnaosa, milles on kokku 21 korterit. EHR kood on 120824558 ja katastritunnus 78405:502:0156. Estiqi andmetel energiaklass B.

Mis on Kadaka pst 165c korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 3 594 €/m². Hinnangu vahemik on 3 386–3 802 €/m². Tüüpilise 3-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €246 752.

Kui palju maksab 50 m² või 75 m² korter aadressil Kadaka pst 165c?

3 594 €/m² benchmarki põhjal on 50 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €179 700 ja 75 m² korteri väärtus umbes €269 550. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

2-toaline: €175 201–€196 776; 3-toaline: €227 093–€255 058; 4-toaline: €275 150–€309 033.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €3 506/m², tüüpilise 3-toalise puhul umbes €259 090, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 3-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 3-toalise korteri hinnanguline turuüür on €730–€890 kuus ja brutotootluse hinnang 3,4–4,4%.

Kas Kadaka pst 165c sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 180 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Kadaka pst 165c ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 11 sündmust (sündmuste tase: mõõdukas). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 79% oli kahes parimas ja 4% kahes halvimas klassis (tase: mõõdukas). Liiklusmüra hinnang maja juures on 55 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: kõrge (50–100 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Kadaka pst 165c?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €2,34/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €161 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €1,06/m² kuus, sh remondifond €0,14/m². Ühistul laenu ei olnud. Võrdluseks: Kadaka asum 45 ühistu mediaan oli €2,93/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 04.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu