Estiq Value / Tallinn / Nõmme / Võidu tn 12
Registriandmed seisuga 4. oktoober 2026 Nõmme · Tallinn

Võidu tänav 12, Tallinn

Võidu tn 12 (Tallinn, Nõmme linnaosa) on 1921. aastal ehitatud 2-korruseline korterelamu, 6 korterit (EHR 101023189). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 04.10.2026 2 162 €/m² (hinnanguvahemik 1 931–2 393 €/m², ±11%).

Võidu tänav 12, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
2 korrust 6 korterit EHR 101023189 ↗ Kataster 78404:402:4600 ↗ Eraomand · 24309601

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Võidu tn 12 on 1921. aastal ehitatud 2-korruseline korterelamu, 6 korterit, eeldatav energiaklass E. Estiq AVM baastase on €2 162/m², 19,5% alla Nõmme mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 685/m², 04.2026, n=28).

Võidu tn 12 on 1921. aastal valminud 2-korruseline korterelamu Nõmme linnaosas, 6 korterit. Kandekonstruktsioon: Puit (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 1-toaline (5 tk). Energiaklass E (hinnang ehitusaasta järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 2 162 €/m², mis on umbes 19,5% alla Nõmme mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 685/m², 04.2026, n=28). Tüüpiline korter (1-toaline, 22,2 m²) on ligikaudu €56 765.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Eeldatav energiaklass E, maapealne parkimine ja 1921. aasta ehitusaeg.

€360–€440/kuu

Tüüpilise 1-toalise korteri turuüür (Nõmme linnaosa (36 kuulutust)).

📊 Turuandmed · Nõmme linnaosa (36 kuulutust)
Kommunaalid: suvel ~62 €, talvel ~108 €
8,0–9,0%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 5 16.9 – 24.2 m² €2 557 €48 408–€60 009
2-toaline 1 41.8 m² €2 260 €84 360–€104 576
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 21.2 m² 2-toaline · 41.8 m²
− 22,2 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€56 765
ca €2 557 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €59 603
Eeldatav üüritulu €360–€440/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €2 685/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
6,9 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused8,9

Näituse peatus 213 m / 3 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase5,6

Tallinna Rahumäe Põhikool 658 m; riigieksamite tase 55/100; lasteaed 2076 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond7,2

71% tundidest hea, 11% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrgenenud), müratase 45 dB (vaikne), modelleeritud (Lden), lähim park Sütiste parkmets 1554 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk7,9

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=7): madal risk.

Kaal 10%
Seisukord & vanus5,9

1921. a; kandekonstruktsioon Puit.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud5,2

Registreeritud märgist ei ole; ehitusaasta (1921) põhjal on eeldatav klass E. Kütteliik Kohtküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu5,8

Sütiste parkmets 1554 m; toidukauplused 1921 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus8,0

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 253 tehingut kohordis „kogu piirkond”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Võidu tn 12

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Vähe sündmusi

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 7 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: -46%.

Sagedasemad liigid: vargus, pisivargus.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrgenenud

Viimase 12 kuu 2 934 tunninäidust (07.12.2025–12.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 71% kahes parimas klassis, 18% keskmises ja 11% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

45 dB Lden · vaikne

Liiklusmüra hinnang jääb WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden) piiresse.

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Tavapärane · 30–50 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See jääb alla 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Nõmme · kogu piirkond valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 554 tehingut · kogu piirkond)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. +2.6% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Võidu tn 12 AVM tase: €2 162/m² €2 606 2024 Q3 72 tehingut €2 422 2024 Q4 88 tehingut €2 485 2025 Q1 66 tehingut €2 612 2025 Q2 75 tehingut €2 478 2025 Q3 80 tehingut €2 860 2025 Q4 70 tehingut €2 549 2026 Q1 71 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €2 730 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 32 €2 730 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€2 162/m²
Hinnavahemik
€1 931–2 393
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 1-toaline · 22,2 m²)
€59 603
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€2 685/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 8 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.384091, 24.714351 · katastritunnus 78404:402:4600.

🚏 Näituse peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
213 m · 3 min
🚏 Värava peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
214 m · 3 min
🚏 Leesika peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
386 m · 5 min
🚏 Karusmarja peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
465 m · 6 min
🎓 Tallinna Rahumäe Põhikool
Põhikool · Põhikool
658 m · 9 min
🌳 Sütiste parkmets
Park · Roheala
1554 m · 21 min
🛒 Magistrali Keskus Rimi Hyper
Supermarket · Supermarket
1921 m · 26 min
🧒 Tallinna Lepistiku Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
2076 m · 28 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 8 objekti, lähim peatus 213 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Nõmme linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

34 680 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 20.2% · 7 011
18–64 (Tööealised) 59.7% · 20 690
65 ja vanemad (Seeniorid) 20.1% · 6 979

Haridustase (15+)

28 980 elanikku
Põhiharidus või madalam 13.9% · 4 023
Keskharidus või kutseharidus 36.2% · 10 479
Kõrgharidus või magistrikraad 48.1% · 13 935
Haridustase teadmata 1.9% · 543

Ehitusaeg & elamufond

15 620 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 16.3% · 2 545
Nõukogude periood (1946–1990) 68% · 10 629
Taasiseseisvunud (1991–2010) 11.9% · 1 866
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 3.2% · 506

Enim ehitatud periood: 1946–1960.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 1%
B-klass (Madalenergia) 2.3%
C-klass (Hea energiatõhusus) 3.9%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 8.1%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 68.5%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 16.3%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta1921
Kortereid kokku6
Korruseid2
Energiaklass (hinnang)E ~
OmandivormEraomand · 24309601
Krundi suurus1 839 m²
KüttesüsteemKohtküte
KandekonstruktsioonPuit
Lifte0
Müratase45 dB (vaikne)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 101023189 · kanne muudetud 30.05.2025.

Puit · lifte EHR-i järgi: 0.

EHR portaal (kood: 101023189) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78404:402:4600 · pindala 1 839 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78404:402:4600) ↗

Korteriühistu ja In-ADS

Hoonet haldab korteriühistu. Ühistu ametlikud registriandmed on kontrollitavad e-äriregistris.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE00642323) · Postiindeks: 11213

KÜ registrikood täpsustamisel

Võidu tn korterelamud

2 hoonet tänaval · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Võidu tn 12 See hoone 1921 €2 162 ~€56 765 E ~ Aktiivne
Võidu tn 56 1979 €2 366 ~€149 013 E Vaata →

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 101023189 Maa- ja Ruumiamet 04.10.2026 (EHR kanne 30.05.2025) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78404:402:4600 ↗ Maa- ja Ruumiamet 13.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · Nõmme linnaosa (36 kuulutust) · tootlus 8,0–9,0% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=36 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

E · see hoone Suurem energiatarve Märgatav soojuskadu; tüüpiline vanemale elamufondile

Olulised riskid

  • 1921. aasta ehitusaeg: tehnosüsteemid vajavad perioodilist uuendamist ja hooldust.
  • Eeldatav energiaklass E: tõenäoliselt suurem küttevajadus kui A/B-klassi uusarendustes. Ametlik märgis puudub; klass on hinnatud ehitusaasta põhjal. Tegelik klass ja küttekulu tuleb kontrollida energiamärgisest ja arvetest.
  • Parkimine: maapealne parkimine kinnistul või tänaval; eraldi maa-alust garaaži ei ole.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Võidu tn 12, Tallinn?

Võidu tn 12 on 1921. aastal ehitatud 2-korruseline korterelamu asukohas Nõmme linnaosa, milles on kokku 6 korterit. EHR kood on 101023189 ja katastritunnus 78404:402:4600. Estiqi andmetel eeldatav energiaklass E.

Mis on Võidu tn 12 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 2 162 €/m². Hinnangu vahemik on 1 931–2 393 €/m². Tüüpilise 1-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €56 765.

Kui palju maksab 30 m² või 40 m² korter aadressil Võidu tn 12?

2 162 €/m² benchmarki põhjal on 30 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €64 860 ja 40 m² korteri väärtus umbes €86 480. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €48 408–€60 009; 2-toaline: €84 360–€104 576.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €2 685/m², tüüpilise 1-toalise puhul umbes €59 603, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 1-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 1-toalise korteri hinnanguline turuüür on €360–€440 kuus ja brutotootluse hinnang 8,0–9,0%.

Kas Võidu tn 12 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 213 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Võidu tn 12 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 7 sündmust (sündmuste tase: vähe sündmusi). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 71% oli kahes parimas ja 11% kahes halvimas klassis (tase: kõrgenenud). Liiklusmüra hinnang maja juures on 45 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: tavapärane (30–50 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 04.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu