Estiq Value / Tallinn / Lasnamäe / Kivimurru tn 36
Registriandmed seisuga 4. oktoober 2026 Lasnamäe · Tallinn

Kivimurru tänav 36, Tallinn

Kivimurru tn 36 (Tallinn, Lasnamäe linnaosa) on 1946. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu, 12 korterit (EHR 120261642). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 04.10.2026 2 785 €/m² (hinnanguvahemik 2 573–2 997 €/m², ±8%).

Kivimurru tänav 36, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
3 korrust 12 korterit EHR 120261642 ↗ Kataster 78403:301:1470 ↗ Eraomand · korteriomand

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Kivimurru tn 36 on 1946. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu, 12 korterit, energiaklass B. Estiq AVM baastase on €2 785/m², 15,9% üle Lasnamäe mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 403/m², 04.2026, n=151).

Kivimurru tn 36 on 1946. aastal valminud 3-korruseline korterelamu Lasnamäe linnaosas, 12 korterit. Kandekonstruktsioon: Stabiliseeritud kruus või killustik (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 2-toaline (7 tk). Energiaklass B (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 2 785 €/m², mis on umbes 15,9% üle Lasnamäe mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €2 403/m², 04.2026, n=151). Tüüpiline korter (2-toaline, 57,5 m²) on ligikaudu €160 138.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass B, maapealne parkimine ja 1946. aasta ehitusaeg.

€650–€790/kuu

Tüüpilise 2-toalise korteri turuüür (5 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood).

📊 Turuandmed · 5 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood
Kommunaalid: suvel ~99 €, talvel ~181 € · 100% möbleeritud
4,9–5,9%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 3 39.1 – 43.5 m² €2 911 €112 970–€131 554
2-toaline 7 46.9 – 68.3 m² €2 785 €147 195–€171 409
3-toaline 2 70.9 – 75.7 m² €2 653 €179 686–€209 244
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 42 m² 2-toaline · 57.2 m² 3-toaline · 73.3 m²
− 57,5 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€160 138
ca €2 785 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €168 145
Eeldatav üüritulu €650–€790/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €2 924/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7,3 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused9,0

Pae (ajutine) peatus 186 m / 2 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase5,1

Erakool Garant 134 m; riigieksamite tase 23.6/100; lasteaed 174 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond5,3

63% tundidest hea, 10% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrgenenud), müratase 62 dB (lärmakas), modelleeritud (Lden), lähim park Pae park 817 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk7,0

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=479): mõõdukas risk; viimased 12 kuud vs eelnevad 12: +98,1%.

Kaal 10%
Seisukord & vanus6,3

1946. a; kandekonstruktsioon Stabiliseeritud kruus või killustik.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud8,9

Energiamärgis B (väljastatud 26.05.2025); kütteliik Kaugküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu8,4

Pae park 817 m; toidukauplused 245 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,8

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 165 tehingut kohordis „1940-1970 ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Kivimurru tn 36

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: keskmisest kõrgem · indeks 6,9 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 479 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: +98%.

Sagedasemad liigid: vargus, pisivargus, vandalism.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrgenenud

Viimase 12 kuu 2 744 tunninäidust (07.12.2025–11.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 63% kahes parimas klassis, 27% keskmises ja 10% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

62 dB Lden · lärmakas

Liiklusmüra hinnang on 9 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Kõrge · 50–100 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See on üle 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Lasnamäe · 1940-1970 ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 347 tehingut · 1940-1970 ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. Sikupilli asum · 1940-1970 ehitusaasta · €2 673 (2026 Q1) +19% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Kivimurru tn 36 AVM tase: €2 785/m² €2 269 2024 Q3 41 tehingut €2 219 2024 Q4 56 tehingut €2 217 2025 Q1 41 tehingut €2 363 2025 Q2 44 tehingut €2 549 2025 Q3 46 tehingut €2 523 2025 Q4 50 tehingut €2 638 2026 Q1 48 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €2 474 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 21 €2 840 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€2 785/m²
Hinnavahemik
€2 573–2 997
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 2-toaline · 57,5 m²)
€168 145
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€2 924/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 14 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.426357, 24.790814 · katastritunnus 78403:301:1470.

🎓 Erakool Garant
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 23.6/100
134 m · 2 min
🧒 Tallinna Sikupilli Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
174 m · 2 min
🚏 Pae (ajutine) peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
186 m · 2 min
🚏 Sikupilli peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
208 m · 3 min
🎓 Kadrioru Saksa Gümnaasium
Gümnaasium · Riigieksamite tase: 60.7/100
233 m · 3 min
🚏 Majaka (ajutine peatus)
Bussipeatus · Bussiliinid
239 m · 3 min
🛒 Sikupilli Prisma
Supermarket · Igapäevakaubad
245 m · 3 min
🚏 Kivimurru peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
271 m · 4 min
🛒 T1 Selver
Supermarket · Igapäevakaubad
434 m · 6 min
🛒 Ülemiste Keskus Rimi Hyper
Supermarket · Igapäevakaubad
539 m · 7 min
🎓 Emili Kool
Gümnaasium · Gümnaasium
615 m · 8 min
🧒 Tallinna Asunduse Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
636 m · 8 min
🛒 Paepargi Maxima XX
Supermarket · Igapäevakaubad
748 m · 10 min
🌳 Pae park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
817 m · 11 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 14 objekti, lähim peatus 186 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Lasnamäe linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

115 038 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 17.9% · 20 581
18–64 (Tööealised) 60.3% · 69 411
65 ja vanemad (Seeniorid) 21.8% · 25 046

Haridustase (15+)

97 565 elanikku
Põhiharidus või madalam 13.8% · 13 499
Keskharidus või kutseharidus 42.6% · 41 563
Kõrgharidus või magistrikraad 40.3% · 39 336
Haridustase teadmata 3.2% · 3 167

Ehitusaeg & elamufond

55 815 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 1.1% · 598
Nõukogude periood (1946–1990) 79.4% · 44 295
Taasiseseisvunud (1991–2010) 12.9% · 7 173
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 6.5% · 3 613

Enim ehitatud periood: 1981–1990.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 2.8%
B-klass (Madalenergia) 3.7%
C-klass (Hea energiatõhusus) 6%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 6.8%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 79.6%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 1.1%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta1946
Kortereid kokku12
Korruseid3
EnergiamärgisB
OmandivormEraomand · korteriomand
Krundi suurus656 m²
KüttesüsteemKaugküte
KandekonstruktsioonStabiliseeritud kruus või killustik
Müratase62 dB (lärmakas)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 120261642 · kanne muudetud 05.08.2025.

Stabiliseeritud kruus või killustik.

EHR portaal (kood: 120261642) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78403:301:1470 · pindala 656 m².

Sihtotstarve: 100% Elamumaa.

Katastrikaart (78403:301:1470) ↗

Korteriühistu ja ülalpidamiskulud

Hoonet haldab korteriühistu Tallinn, Kivimurru tn 36 korteriühistu (registrikood 80231080). Andmed pärinevad ühistu 2025. a majandusaasta aruandest (Äriregister).

Kulud kokku€3,03/m² kuustüüpiline korter €188 kuus · k.a kommunaalid · Sikupilli asum mediaan €3,06/m² kuus
Ühistu maksed€1,30/m² kuusilma kommunaalideta · remondifond €0,05/m² · Sikupilli asum mediaan €1,26/m² kuus
Remondifond€3 907€5,81/m² · piirkonna tavapärases vahemikus
LaenudLaenu ei oleaasta lõpu seisuga
Majandusaasta20252024
Liikmete maksed€10 533€7 182
sh remondifondi maksed€440–
Remondikulud€762€261
Remondifondi jääk€3 907€2 786
Raha€1 045€2 099
Reservkapital€639€639
Aasta tulem−€2 220−€920
Ühistu maksed liigiti2025€/m² kuus
Hooldustasud€2 8230,35
Heakorratasud€3 4340,43
Haldustasud€3 5130,44
Remonditasud€4400,05
Kindlustusmaksed€3230,04

12 korterit · liikmeid 12 eraisikut.
Allikas: korteriühistute majandusaasta aruanded (Äriregister). €/m² = summa ÷ korterite pind ehitisregistris (673 m²) ÷ 12. „Kulud kokku" on aruande korteritabelis omanikele esitatud kulude summa ja sisaldab tavaliselt kütet, vett ja elektrit. Võrdlus: Sikupilli asum korteriühistute mediaan ja veerandid samal aastal.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE01148957) · Postiindeks: 11411

KÜ andmed e-äriregistrist ↗

Kivimurru tn korterelamud

3 hoonet tänaval · tänava mediaan €2 918/m² (n=3) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Kivimurru tn 3a 1957 €2 918 ~€151 444 E ~ Vaata →
Kivimurru tn 14 2023 €4 193 ~€191 099 A Vaata →
Kivimurru tn 36 See hoone 1946 €2 785 ~€160 138 B Aktiivne

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 120261642 Maa- ja Ruumiamet 04.10.2026 (EHR kanne 05.08.2025) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78403:301:1470 ↗ Maa- ja Ruumiamet 14.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · 5 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood · tootlus 4,9–5,9% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=5 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

B · see hoone Madalenergiahoone Väga hea soojapidavus

Olulised riskid

  • 1946. aasta ehitusaeg: tehnosüsteemid vajavad perioodilist uuendamist ja hooldust.
  • Energiaklass B: eeldatavalt madalam küttevajadus kui vanemas keskmises hoones. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: maapealne parkimine kinnistul või tänaval; eraldi maa-alust garaaži ei ole.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Kivimurru tn 36, Tallinn?

Kivimurru tn 36 on 1946. aastal ehitatud 3-korruseline korterelamu asukohas Lasnamäe linnaosa, milles on kokku 12 korterit. EHR kood on 120261642 ja katastritunnus 78403:301:1470. Estiqi andmetel energiaklass B.

Mis on Kivimurru tn 36 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 2 785 €/m². Hinnangu vahemik on 2 573–2 997 €/m². Tüüpilise 2-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €160 138.

Kui palju maksab 40 m² või 50 m² korter aadressil Kivimurru tn 36?

2 785 €/m² benchmarki põhjal on 40 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €111 400 ja 50 m² korteri väärtus umbes €139 250. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €112 970–€131 554; 2-toaline: €147 195–€171 409; 3-toaline: €179 686–€209 244.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €2 924/m², tüüpilise 2-toalise puhul umbes €168 145, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 2-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 2-toalise korteri hinnanguline turuüür on €650–€790 kuus ja brutotootluse hinnang 4,9–5,9%.

Kas Kivimurru tn 36 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 186 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Kivimurru tn 36 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 479 sündmust (sündmuste tase: keskmisest kõrgem). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 63% oli kahes parimas ja 10% kahes halvimas klassis (tase: kõrgenenud). Liiklusmüra hinnang maja juures on 62 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: kõrge (50–100 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kui suured on ülalpidamiskulud hoones Kivimurru tn 36?

Korteriühistu 2025. a majandusaasta aruande järgi olid korteriomanike kulud kokku keskmiselt €3,03/m² kuus koos kommunaalteenustega, tüüpiline korter maksis €188 kuus. Ühistu maksed ilma kommunaalteenusteta olid €1,30/m² kuus, sh remondifond €0,05/m². Remondifondi jääk aasta lõpus oli €3 907. Ühistul laenu ei olnud. Võrdluseks: Sikupilli asum 137 ühistu mediaan oli €3,06/m² kuus. Vaata ühistu andmeid.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 04.10.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu