Estiq Value / Tallinn / Kristiine / Rivi tn 8
Registriandmed seisuga 26. september 2026 Kristiine · Tallinn

Rivi tänav 8, Tallinn

Rivi tn 8 (Tallinn, Kristiine linnaosa) on 2027. aastal ehitatud 7-korruseline korterelamu, 54 korterit (EHR 121310134). Estiq AVM mudelihinnangul on korterite turuväärtuse baastase seisuga 26.09.2026 3 831 €/m² (hinnanguvahemik 3 471–4 191 €/m², ±9%).

Rivi tänav 8, Tallinn – hoone aerofoto, kontuur ehitisregistri (EHR) andmetest
Aerofoto · hoone kontuur ehitisregistrist (EHR) · Ortofoto 02.05.2024, Maa- ja Ruumiamet (avaandmete litsents)
7 korrust 54 korterit EHR 121310134 ↗ Kataster 78401:101:5003 ↗ Eraomand · 18103350 Maa-alune parkimine

Estiq koondab selle hoone kohta korterite hinnataseme, AVM-väärtuse, turutrendi, asukoha, elukeskkonna, EHR-i tehnilised andmed ning riiklike registrite tõendid ühele lehele.

Vajad panga jaoks ametlikku hindamisakti? Telli EVS 875 hindamine →

Ümbrus lühidalt

Kuus näitajat selle aadressi kohta. Vajuta, et näha allikat ja seda, mida näitaja ei ütle.

Automaatse turuväärtuse ja hoone andmete kokkuvõte

Rivi tn 8 on 2027. aastal ehitatud 7-korruseline korterelamu, 54 korterit, energiaklass B. Estiq AVM baastase on €3 831/m², 23,1% üle Kristiine mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 111/m², 04.2026, n=64).

Rivi tn 8 on 2027. aastal valminud 7-korruseline korterelamu Kristiine linnaosas, 54 korterit. Kandekonstruktsioon: Monoliitne raudbetoon (Ehitisregister). Levinuim korteritüüp majas on 2-toaline (23 tk). Energiaklass B (energiamärgise järgi).

Estiq AVM baastase selle maja korteritele on 3 831 €/m², mis on umbes 23,1% üle Kristiine mediaani (korterite notariaaltehingute mediaan €3 111/m², 04.2026, n=64). Tüüpiline korter (2-toaline, 49 m²) on ligikaudu €187 719.

✓ Sobib hästi

Esmakodu ostjale, 1–2 liikmelisele leibkonnale ja üüriinvestorile.

⚠ Arvesta

Energiaklass B, maapealne parkimine ja 2027. aasta ehitusaeg.

€720–€880/kuu

Tüüpilise 2-toalise korteri turuüür (8 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood).

📊 Turuandmed · 8 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood
Kommunaalid: suvel ~91 €, talvel ~170 € · 100% möbleeritud
4,6–5,6%

Hinnanguline brutotootlus (tuletatud tegelikest üürituru andmetest).

turuandmetest

Korterite hinnad ja tubade jaotus

Ehitisregistri (EHR) ametlik korterite jaotus ja Estiq väärtusvahemikud.

Korter Arv Tüüpiline pind €/m² Väärtusvahemik
1-toaline 2 32.2 m² €4 023 €117 364–€141 717
2-toaline 23 45.6 – 56.6 m² €3 831 €171 115–€206 622
3-toaline 18 62.6 – 78.6 m² €3 678 €241 589–€291 721
4-toaline 9 89.5 – 101.8 m² €3 563 €315 060–€380 437
Enamik kortereid ei ole siiski ühetaolised: tegelik tehinguväärtus sõltub korrusest, siseviimistlusest, panipaigast ja parkimiskohast.

Korteri Kiirkalkulaator

Hoonepõhine benchmark + korteri omadused. Vali parameetrid ja näe arvestuslikku turuväärtust koheselt.

1-toaline · 32.2 m² 2-toaline · 49.3 m² 3-toaline · 72.5 m² 4-toaline · 97.6 m²
− 49 m² +
Vajab remonti −10% Heas korras Renoveeritud +10%
1. korrus −2% Kesk-korrus Viimane korrus
Rõdu / lodža +€3 000 Panipaik +€2 000 Parkimiskoht +€5 000
Arvestuslik turuväärtusMudeli statistiline hinnang sellele, millise hinnaga sarnane korter selles hoones tõenäoliselt müüakse. Põhineb Maa- ja Ruumiameti tehinguandmetel ja võrreldavatel korteritel. Tegelik hind võib erineda mõne protsendi võrra. Ei ole EVS 875 hindamisakt.
€187 719
ca €3 831 / m² · mudeli indikatiivne hinnang
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishindSoovituslik müügikuulutuse lähtehind: arvestuslik turuväärtus +5%. Tallinnas müüakse korterid keskmiselt 3–5% alla lõpliku kuulutuse hinna, seega jätab see ruumi läbirääkimisteks. Ei ole tehinguhind ega garantii. €197 105
Eeldatav üüritulu €720–€880/k
Pakkumishind ruutmeetri kohta €4 023/m²
Kauplemisruum 3–5%
Metoodika: automatiseeritud AVM-statistiline väärtus, mis tugineb Maa-ameti tehinguandmetele. Ei asenda kutselise kinnisvarahindaja EVS 875 standardile vastavat eksperthinnangut.

Estiq Building Scorecard™

8-mõõtmeline elukeskkonna, turvalisuse, taristu ja turu audit.

Koondskoor
7,7 / 10

Estiq Building Score on Estiqi enda koondindikaator, mitte ametlik hinnang; komponentide kaalud on toodud allpool. Metoodika

Asukoht & ühendused8,7

Hallivanamehe peatus 287 m / 4 min; kiire ühendus kesklinnaga.

Kaal 20%
Haridus & koolide tase6,0

Tallinna Tondi Kool 471 m; riigieksamite tase 55/100; lasteaed 994 m.

Kaal 15%
Õhukvaliteet & keskkond5,2

46% tundidest hea, 22% halb (12 kuu keskmine, tase: kõrge), müratase 56 dB (märgatav), modelleeritud (Lden), lähim park Parditiigi park 1080 m. Allikad: Estiqi müramudel (CNOSSOS-EU lähendus); Estiqi õhuindeks Keskkonnaagentuuri andmetel.

Kaal 10%
Turvalisus & kuritegevuse risk6,6

PPA avaandmed (H3 ala (~0,7 km²), 24 kuud kuni 26.08.2026, n=277): kõrgem risk; viimased 12 kuud vs eelnevad 12: -28,0%.

Kaal 10%
Seisukord & vanus9,8

2027. a; kandekonstruktsioon Monoliitne raudbetoon.

Kaal 15%
Energiatõhusus & küttekulud8,9

Energiamärgis B (väljastatud 05.10.2020); kütteliik Kaugküte.

Kaal 10%
Elukeskkond & taristu8,3

Parditiigi park 1080 m; toidukauplused 192 m.

Kaal 10%
Turulikviidsus & nõudlus7,3

Maa-ameti tehingumaht selles mikropiirkonnas (viimase 4 kvartali jooksul 59 tehingut kohordis „2021 ... ehitusaasta”).

Kaal 10%

Keskkond ja ohutus: Rivi tn 8

Ametlikud avaandmed ja Estiqi mudelid selle hoone asukoha kohta. Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit. Kuidas arvutame.

Turvalisus

Sündmuste tase: kõrge · indeks 7,8 / 10

Politsei- ja Piirivalveameti avaandmetes on ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 277 registreeritud sündmust (andmed kuni 26.08.2026). Viimase 12 kuu tase võrreldes eelmise 12 kuuga: -28%.

Sagedasemad liigid: vargus, pisivargus, vandalism.

Loeb politseisse jõudnud sündmusi, mitte turvatunnet.

Allikas: PPA avaandmed.

Õhukvaliteet

Kõrge

Viimase 12 kuu 2 936 tunninäidust (07.12.2025–08.10.2026, selle hoone ruut (~0,1 km²)): 46% kahes parimas klassis, 32% keskmises ja 22% kahes halvimas klassis viiest.

Allikas: Keskkonnaagentuur, tunniandmed.

Müra

56 dB Lden · märgatav

Liiklusmüra hinnang on 3 dB üle WHO soovitusliku taseme (53 dB Lden).

Allikas: Estiqi müramudel, OpenStreetMap.

Radoon pinnases

Tavapärane · 30–50 kBq/m³

Radoonisisaldus pinnaseõhus. Hinnang põhineb selle ruudu mõõtmistel. See jääb alla 50 kBq/m³ piiri, millest alates on uusehitisel vaja radooniohutut lahendust (EVS 840). Kogu omavalitsuse üldklass: Kõrge või väga kõrge.

Pinnaseõhu näit, mitte korteri siseõhk; puudutab eelkõige keldrit ja 1. korrust.

Allikas: Eesti radooniriski kaart (Eesti Geoloogiateenistus).

Hinnatrend ja müügistrateegia

Tehingud 2024 Q3–2026 Q2 · Maa-amet · Kristiine · 2021 ... ehitusaasta valim.

Kvartalipõhine €/m² tehinguhind (Valim: 109 tehingut · 2021 ... ehitusaasta)
Tehingud ✨ Prognoos 2026 Q4 Meetod: kaalutud lineaarne regressioon viimase 6 kvartali põhjal, summutus 0,75, piir ±5%/kv. Ei ole garantii. -2.6% a/a (2026 Q1 vs 2025 Q1)
Rivi tn 8 AVM tase: €3 831/m² 2024 Q3 liiga vähe tehinguid10 tehingut liiga vähe tehinguid— 2025 Q2 liiga vähe tehinguid4 tehingut liiga vähe tehinguid— €4 419 2024 Q4 23 tehingut €4 310 2025 Q1 13 tehingut €4 615 2025 Q3 17 tehingut €4 353 2025 Q4 16 tehingut €4 196 2026 Q1 15 tehingut Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe. €4 695 2026 Q2 Osaline kvartal: Maa-ameti andmed alles laekuvad; trendi ja a/a arvutusse ei lähe.osaline · 11 €4 200 2026 Q4 ✨ Prognoos

Müügistrateegia

AVM turuväärtus
€3 831/m²
Hinnavahemik
€3 471–4 191
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind (Tüüpiline 2-toaline · 49 m²)
€197 105
Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind€4 023/m²
Kauplemisruum~3–5%

Asukohakaart ja lähimad taristuobjektid

10 minuti jalutuskäigu raadiuses asub 10 olulist taristuobjekti · Koordinaadid 59.405921, 24.727871 · katastritunnus 78401:101:5003.

🛒 Tondi Selver
Supermarket · Igapäevakaubad
192 m · 3 min
🚏 Hallivanamehe peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
287 m · 4 min
🚏 Västriku peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
382 m · 5 min
🎓 Tallinna Tondi Kool
Põhikool · Põhikool
471 m · 6 min
🎓 Käo Põhikool
Põhikool · Põhikool
502 m · 7 min
🚏 Tondi peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
548 m · 7 min
🎓 VIVERE KOOL
Gümnaasium · Gümnaasium
549 m · 7 min
🚏 Marsi peatus
Bussipeatus · Bussiliinid
571 m · 8 min
🧒 Tallinna Linnupesa Lasteaed
Lasteaed · Alusharidus
994 m · 13 min
🌳 Parditiigi park
Park ja roheala · Puhke- ja jalutusala
1080 m · 14 min
10 minuti jalutuskäigu kaugusel: 10 objekti, lähim peatus 287 m.

Piirkonna ehitusajastu & rahvastik: Kristiine linnaosa

Statistikaamet REL2021 ja Ehitisregistri ametlikud avaandmed.

Elanike vanusejaotus

32 705 elanikku
0–17 (Lapsed & noored) 18.8% · 6 146
18–64 (Tööealised) 63.2% · 20 662
65 ja vanemad (Seeniorid) 18% · 5 897

Haridustase (15+)

27 421 elanikku
Põhiharidus või madalam 12% · 3 285
Keskharidus või kutseharidus 35.4% · 9 712
Kõrgharidus või magistrikraad 50.4% · 13 821
Haridustase teadmata 2.2% · 603

Ehitusaeg & elamufond

17 309 eluruumi
Ajalooline & EW (< 1945) 11.3% · 1 958
Nõukogude periood (1946–1990) 66.9% · 11 577
Taasiseseisvunud (1991–2010) 9.2% · 1 596
Kaasaegsed uusarendused (2011+) 10.9% · 1 879

Enim ehitatud periood: 1971–1980.

Energiatõhususe jaotus A–G

A-klass (Liginullenergia) 3.7%
B-klass (Madalenergia) 7.2%
C-klass (Hea energiatõhusus) 6%
D-klass (Rahuldav energiatõhusus) 3.2%
E-klass (Tüüpiline nõukogude paneel) 68.6%
F–G klass (Kõrge energiatarve) 11.3%

Hoone koondprofiil

EHR-ist ja Maa-ameti katastrist loetud näitajad; registris puuduvaid välju ei kuvata.

Ehitusaasta2027
Kortereid kokku54
Korruseid7
EnergiamärgisB
OmandivormEraomand · 18103350
Krundi suurus12 407 m²
KüttesüsteemKaugküte
KandekonstruktsioonMonoliitne raudbetoon
Lifte5
Müratase56 dB (märgatav)

Riiklike registrite andmed: EHR ja kataster

Ainult see, mida Estiq loeb EHR-ist ja katastri WFS-ist. Tuleohutus- ja liftikontrolle Estiq ei jälgi.

EHR · Ehitisregister

Kood 121310134 · kanne muudetud 26.03.2026.

Monoliitne raudbetoon · lifte EHR-i järgi: 5.

EHR portaal (kood: 121310134) →

Katastriüksus (Maa-amet)

78401:101:5003 · pindala 12 407 m².

Sihtotstarve: 95% Elamumaa, 5% arimaa.

Katastrikaart (78401:101:5003) ↗

Korteriühistu ja In-ADS

Hoonet haldab korteriühistu. Ühistu ametlikud registriandmed on kontrollitavad e-äriregistris.

Maa- ja Ruumiameti In-ADS aadressiobjekt (ADS-OID: EE03924715) · Postiindeks: 11314

KÜ registrikood täpsustamisel

Rivi tn korterelamud

3 hoonet tänaval · tänava mediaan €3 785/m² (n=3) · reaalajas filtreeritav võrdlus.

Aadress Ehitusaasta Estiq €/m² Tüüpiline korter Energiaklass
Rivi tn 4 1984 €2 919 ~€116 369 D Vaata →
Rivi tn 6 2023 €3 785 ~€194 635 B Vaata →
Rivi tn 8 See hoone 2027 €3 831 ~€187 719 B Aktiivne

Ametlikud andmeallikad & registrite tõendid

Otsesed andmesidemed, riiklikud registrid ja värskenduste ajatemplid.

Andmevaldkond Ametlik allikas Haldusorganisatsioon Andmed seisuga Staatus
Hoone tehnilised andmed EHR · 121310134 Maa- ja Ruumiamet 26.09.2026 (EHR kanne 26.03.2026) Kinnitatud
Katastriüksus & maakasutus Maa- ja Ruumiamet · 78401:101:5003 ↗ Maa- ja Ruumiamet 13.09.2026 Kinnitatud
Notariaalsed müügitehingud Maa- ja Ruumiameti tehingute andmebaas Maa- ja Ruumiamet 05.2026 Sünkroniseeritud
Rahvastik & loendusandmed Rahvastikuregister & RL21 Statistikaamet aastane (2021. a loendus) Ametlik
Ohutus & keskkonnaseire Mürakaardid, õhukvaliteet & PPA PPA / Keskkonnaagentuur mudelhinnang Statistiline
Üür & brutotootlus Estiq üüriandmebaas · 8 kuulutust 500 m raadiuses, sama ehitusperiood · tootlus 4,6–5,6% Estiq Rental Intelligence 10.2026 · n=8 Turuandmed
Hindamismetoodika Estiq AVM Võrdlusmeetodi põhimõtted (mitte EVS 875 eksperthinnang) 2026 mudelikaalud Statistiline

Hoone energiaklassi selgitus

Energiamärgis on ametlik dokument, mis kirjeldab hoone energia- ja küttekulude tõhusust.

B · see hoone Madalenergiahoone Väga hea soojapidavus

Olulised riskid

  • 2027. aasta ehitusaeg: kaasaegne uusehitis; tehnosüsteemid ja konstruktsioonid on ehitusaasta põhjal eeldatavalt heas seisukorras (tegelik seisukord tuleb kontrollida).
  • Energiaklass B: eeldatavalt madalam küttevajadus kui vanemas keskmises hoones. Tegelik küttekulu sõltub korterist ja kasutusest.
  • Parkimine: hoones on soe maa-alune parkimiskorrus / garaaž.
  • Hindamise erisus: konkreetse korteri laenuväärtus sõltub muu hulgas siseviimistlusest.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused on kirjutatud nii kasutajale kui ka otsingumootoritele ja AI-vastuste süsteemidele.

Milline hoone asub aadressil Rivi tn 8, Tallinn?

Rivi tn 8 on 2027. aastal ehitatud 7-korruseline korterelamu asukohas Kristiine linnaosa, milles on kokku 54 korterit. EHR kood on 121310134 ja katastritunnus 78401:101:5003. Estiqi andmetel energiaklass B.

Mis on Rivi tn 8 korterite keskmine ruutmeetrihind ja turuväärtus?

Estiq AVM hinnang on 3 831 €/m². Hinnangu vahemik on 3 471–4 191 €/m². Tüüpilise 2-toalise korteri arvestuslik väärtus on ligikaudu €187 719.

Kui palju maksab 50 m² või 75 m² korter aadressil Rivi tn 8?

3 831 €/m² benchmarki põhjal on 50 m² korteri indikatiivne väärtus umbes €191 550 ja 75 m² korteri väärtus umbes €287 325. Tegelik väärtus sõltub korteri seisukorrast, korrusest, parkimisest ja panipaigast.

Kuidas jagunevad korterite hinnad tubade arvu järgi?

1-toaline: €117 364–€141 717; 2-toaline: €171 115–€206 622; 3-toaline: €241 589–€291 721; 4-toaline: €315 060–€380 437.

Millise indikatiivse hinnaga tasub korter müüki panna?

Mudelipõhine indikatiivne pakkumishind on ligikaudu €4 023/m², tüüpilise 2-toalise puhul umbes €197 105, 3–5% kauplemisruumiga.

Kui palju võiks saada 2-toalise korteri eest üüritulu?

Heas korras 2-toalise korteri hinnanguline turuüür on €720–€880 kuus ja brutotootluse hinnang 4,6–5,6%.

Kas Rivi tn 8 sobib üüriinvesteeringuks?

Andmete põhjal on kompaktsed korteritüübid, ühistranspordi lähedus (peatus 287 m) ja aktiivne piirkondlik nõudlus investori jaoks positiivsed tegurid. Enne tehingut tasub kontrollida konkreetse korteri seisukorda, kommunaalkulusid ja tegelikku üürihuvi.

Milline on aadressi Rivi tn 8 ümbrus: turvalisus, õhk, müra ja radoon?

Politsei avaandmetel registreeriti ümbritseva ~0,7 km² ala kohta 24 kuu jooksul 277 sündmust (sündmuste tase: kõrge). Õhk: viimase 12 kuu tunninäitudest 46% oli kahes parimas ja 22% kahes halvimas klassis (tase: kõrge). Liiklusmüra hinnang maja juures on 56 dB (Lden). Radoon pinnaseõhus: tavapärane (30–50 kBq/m³). Näitajad kirjeldavad piirkonda, mitte konkreetset korterit.

Kas Estiq online-hinnang asendab panga nõutud eksperthinnangut?

Ei. Estiq AVM on andmepõhine statistiline turuorientiir. Pangalaenu taotlemisel on vaja atesteeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt EVS 875 standardile. Telli hindamine →

Kui täpne on Estiqi automaathinnang (AVM)?

Pimetestis (mai–september 2026) oli Estiq AVM mediaanviga Tallinnas 9,5% ja mujal Eestis 12,1%; Tallinnas jäi 83% hinnangutest ±20% piiresse. Täpsus on suurem aktiivsetes piirkondades ja väiksem ebatüüpiliste objektide puhul. Sellel lehel näidatud vahemik sõltub piirkonna andmehulgast. Tegemist on statistilise orientiiriga, mitte EVS 875 aktiga. Vaata metoodikat.

Hoone andmed on võrreldud EHR ja Maa-ameti registritega. AVM-metoodika: Martin Koppel, Estiqi kinnisvara hindamise nõustaja (metoodika lähtub EVS 875 standardist). Tegemist on automaatse mudelihinnanguga, mitte EVS 875 hindamisaktiga. Uuendatud 26.09.2026.

Vajad teist arvamust?

Edasta selle hoone andmed kohalikule eksperdile, ilma et peaksid põhiteavet uuesti sisestama.

Küsi piirkonna maaklerilt nõu