Estiq Value / Tallinn / Põhja-Tallinna / Uus-Volta tn
KATUPROFIILI Põhja-Tallinna Vahvistettu: EHR & Maanmittauslaitos

Uus-Volta tänav, Tallinn

Virallinen rekisterikatsaus kohteesta Uus-Volta tn, Põhja-Tallinna (kaupunginosa). Sisältää 3 asuinrakennuksen luettelon, keskimääräisen neliöhinnan, arvojakaumat ja väestöprofiilin.

KADUN KESKIARVO BENCHMARK
€5 079 €/m²
+60.2% vs Põhja-Tallinna · +74.5% vs Tallinn
Kadun mediaani: €5 105/m² (n=3)

Algoritminen markkina-arvon vertailuarvo Maanmittauslaitoksen kauppojen ja EHR-rekisterin perusteella 3 asuinrakennukselle.

Asuinkerrostaloja 3
Tyypillinen asunto (talojen mediaani, n=3) €258 050
Hintahaarukka €4 971 – €5 161
Rakennuskausi 2023–2026

Asuinrakennukset kadulla Uus-Volta tn

Täydellinen luettelo kaikista 3 asuinrakennuksesta rakennusvuosineen, energialuokkineen ja neliöhinta-arvioineen.

Osoite Vuosi Energialuokka Arvio €/m² Tyypillinen asunto Profiili
Uus-Volta tn 6/1 2026 A €5 161/m² €258 050 ~50 m² Talon tiedot →
Uus-Volta tn 6/2 2026 A €5 105/m² €255 250 ~50 m² Talon tiedot →
Uus-Volta tn 9/1 2023 C €4 971/m² €692 661 3h, 120.4 m² Talon tiedot →
Energialuokka haetaan EHR / KredEx -energiatodistusrekisteristä. ”~”-merkityt ovat arvioita rakennusvuoden perusteella (ei rekisteröityä todistusta); ”–” = ei tietoa.

Kadun markkina-asema ja aluevertailu

Miten Uus-Volta tn vertautuu alueen Põhja-Tallinna ja kaupungin Tallinn hintatasoon.

Uus-Volta tn
€5 079

KADUN KESKIARVO BENCHMARK

Põhja-Tallinna
€3 170

vs Kaupunginosa (Põhja-Tallinna): +60.2% 04.2026, n=120

Tallinn
€2 911

vs Kaupunki (Tallinn): +74.5% 04.2026, n=760

Estiq Street Scorecard™

Kattava elinympäristön arviointi: saavutettavuus, palvelut ja markkinalikviditeetti.

Kadun kokonaispisteet: 8.3 / 10
Ühistranspordi ühenduvus 9.2/10

Lähim peatus „Kungla pysäkki" 229 m; 4 peatust 10 min jalutuskäigus.

Kaubandus & teenused 8.4/10

Pood „Arsenal Selver" 665 m kaugusel; 10 min jalutuskäigus: 3 poodi, 3 kooli, 1 lasteaeda.

Elamufondi seisukord 9.6/10

Elamufond ehitatud aastatel 2023–2026; valdav on 2001 jälkeen (100%). Hinnanguliselt 100% hoonetest on klass A–C.

Turulikviidsus ja müügikiirus 6.4/10

Estiqi andmebaasis on 3 hinnangut selle tänava 3 hoone kohta (turuaktiivsuse indikaator).

Turvallisuus, ympäristö ja asuinmukavuus

Poliisin rikostilastot, reaaliaikainen ilmanlaatu ja melutaso kadulla Uus-Volta tn

TURVALLISUUSINDEKSI
7.8 / 10
Trendi (1v): +7.2%

Poliisi- ja rajavartiolaitoksen (PPA) viralliset rikostilastot.

ILMANLAATU (AQI)
10 (hyvä)
PM10: 3.0 µg/m³ · NO2: 20.0 µg/m³

Ympäristötutkimuskeskuksen reaaliaikaiset seuranta-asemat.

MELUTASO (PÄIVÄ/YÖ)
53 dB (kohtalainen)
Yömelu: 45 dB

Maa-ametin ja kunnan strateginen melumalli.

KOULUTUSPALVELUT
3 koulua
1 päiväkotia

Koulutuspalvelut 10 minuutin kävelyetäisyydellä.

Taristu ja tänava asukohakaart (10 min)

10 minuti jalutuskäigu raadiuses tänava Uus-Volta tn ümbruses asub 13 olulist taristuobjekti: ühistranspordi peatused, toidupoed, koolid, lasteaiad ja puhkealad.

13 kohdetta lähellä lähin 3 min päässä
Kungla pysäkki Lähin Pysäkki 3 min 229 m
Volta (ajutine) pysäkki Pysäkki 5 min 357 m
Volta pysäkki Pysäkki 6 min 414 m
Noblessneri pysäkki Pysäkki 6 min 433 m
Kalamaja Põhikool Lähin Peruskoulu · Peruskoulu 6 min 436 m
Kalamaja kalmistupark Lähin Puisto 8 min 601 m
Arsenal Selver Lähin Supermarketti 9 min 665 m
Gustav Adolfi Gümnaasium Lukio · Arvosana: 75.1/100 11 min 797 m
Tallinna Avatud Kool Peruskoulu · Peruskoulu 11 min 804 m
Telliskivi Rimi Supermarketti 11 min 833 m
Balti Jaama Turg & Selver Supermarketti 12 min 891 m
Kalamaja Lasteaed Lähin Lasteaed 12 min 891 m
Noblessneri ja Kalaranna rannapromenaad Puisto 14 min 1018 m

Mitä nämä luvut merkitsevät käytännössä?

Analüütilised soovitused tänava Uus-Volta tn tehinguteks

Asunnonostajille

Pakub mõistlikku sisenemishinda linna Tallinn korteriturule väljakujunenud taristuga. Kontrolli konkreetse hoone energiatõhusust ja korteriühistu remondifondi kohustusi.

Asunnonmyyjille

Hinnasta tänava taseme lähedale (€5 079/m²): ülehindamine pikendab müügiaega kõige rohkem. Värske renoveering ja kõrgem korrus annavad tavaliselt lisahinna keskmise €/m² kohta.

Vuokrasijoittajille

Tänava tüüpilise korteri sisenemishind on umbes €258 050. Arvuta tootlus: aastane üür ÷ ostuhind; ajakohaseid piirkonna üürihindu vaata kuulutusportaalidest. Kompaktsed planeeringud selles hinnaklassis on üürnike seas stabiilse nõudlusega.

Usein kysytyt kysymykset

Faktoihin perustuvat vastaukset virallisten rekisterien ja Estiq AVM -mallin pohjalta.

Milline on korterite keskmine ruutmeetrihind tänaval Uus-Volta tn, Tallinn? ▼

Estiq AVM hindamismudeli ja Maa-ameti tehingute andmetel on tänava **Uus-Volta tn** korterite keskmine hinnatase **5 079 €/m²**. Sõltuvalt hoone ehitusaastast, renoveerituse tasemest ja korrusest jäävad korterite hinnad vahemikku 4 971 €/m² kuni 5 161 €/m².

Mitu korterelamut asub tänaval Uus-Volta tn? ▼

Tänaval **Uus-Volta tn** on Estiqi kataloogis **3** korterelamut. Ehitisregistri andmetel on need ehitatud aastatel **2023–2026**, enamik neist 2001 jälkeen (100%).

Kui palju maksab tüüpiline korter tänaval Uus-Volta tn? ▼

Tüüpiline korter tänaval Uus-Volta tn (hoonete mediaan; iga hoone puhul EHR-i levinuim korteritüüp mediaanpinnaga) maksab ca **258 050 €** (keskmise taseme 5 079 €/m² juures). Renoveeritud korterite väärtus ulatub ca 283 855 euroni, remonti vajavatel pindadel ca 219 343 euroni.

Milline on korterite keskmine müügiperiood tänaval Uus-Volta tn? ▼

Estiq ei jälgi kuulutusi, seega konkreetset müügiaega tänava Uus-Volta tn kohta ei esitata. Praktikas on määrav hind võrreldes tasemega **5 079 €/m²**: sellele lähedal hinnatud korterid müüvad tuntavalt kiiremini kui ülehinnatud, ning kompaktsed 1- ja 2-toalised planeeringud on tavaliselt kõige likviidsemad.

Milline on üüritootlus tänaval Uus-Volta tn? ▼

Estiq ei kogu üürikuulutuste andmeid, seega üüritootlust tänava Uus-Volta tn kohta ei avaldata. Selle saab ise hinnata: jaga eeldatav aastane üüritulu ostuhinnaga. Väärtuse võrdlusalus on **258 050 €** tüüpilise 49,2 m² 2-toalise korteri kohta; ajakohaseid üürihindu piirkonnas vaata kuulutusportaalidest.

Kuidas suhestuvad tänava Uus-Volta tn hinnad piirkonna Põhja-Tallinna keskmisega? ▼

Tänava Uus-Volta tn hinnatase on 5 079 €/m², mis on **60.2% kõrgem kui** piirkonna Põhja-Tallinna mediaan (3 170 €/m²). Seda toetab tugev ühistranspordiühendus ja kaubanduskeskuste vahetu lähedus.

Kuidas on parkimiskorraldus tänaval Uus-Volta tn? ▼

Enamikul korterelamutest on oma kinnistul asuvad parkimisalad, mida reguleerivad korteriühistud parkimiskaartide alusel. Õhtune parkimiskoormus on kõrge, mida leevendavad tänavaservade ja lähedalasuvate keskuste parkimistsoonid.

Milline on ühistranspordi ühendus tänaval Uus-Volta tn? ▼

Lähim ühistranspordipeatus on **Kungla pysäkki**, ligikaudu **229 m** kaugusel (~3 min jalutuskäiku). 10-minutilise jalutuskäigu raadiuses on 4 peatust; konkreetsed liininumbrid ja sõiduplaanid leiad peatus.ee-st.

Milline on müratase ja õhukvaliteet tänaval Uus-Volta tn? ▼

Mürakaardi (Keskkonnaportaal / Maa-amet) andmetel on modelleeritud taustamüra **Uus-Volta tn** juures ligikaudu **53 dB** (kohtalainen). Õhukvaliteedi indeks (AQI) on **10**, hinnang hyvä. Lähim roheala on Kalamaja kalmistupark, ligikaudu 601 m kaugusel.

Kas tänava koondstatistika asendab kutselise hindaja EVS 875 eksperthinnangut? ▼

Ei. Estiq AVM tänava koondnäitajad on statistilised ja informatiivsed. Pangalaenu taotlemiseks nõuavad krediidiasutused litsentseeritud kinnisvarahindaja ametlikku eksperthinnangut vastavalt standardile **EVS 875**.