# Automated Valuation Report: Karulaugu tee 9,, Viimsi alevik, Viimsi vald
> Language: ET | Source: Estiq AVM Engine
> Canonical URL: https://estiq.ee/value/viimsi-vald-karulaugu-tee-9-128-1m2

## 1. Property Specifications
- **Address**: Karulaugu tee 9,
- **City**: Viimsi vald
- **District**: Viimsi alevik
- **Size**: 128.1 m²
- **Rooms**: 4
- **Built Year**: 2012
- **Condition**: good
- **Coordinates**: 59.506432, 24.834259
- **H3 resolution 9**: `89089b1a96bffff`

## 2. Market Valuation Estimate
- **Estimated Market Value**: EUR 378 059
- **Price per Square Meter**: EUR 2 951 / m²
- **Confidence Score**: 99%
- **Estimated Price Range**: EUR 358 589 – EUR 397 529

## 3. Comparable Market Transactions (Maa-amet)

## 4. Local Neighborhood Quality of Life (QoL) Indices
- **Air Quality Index (AQI)**: Good (Score: -)

## 5. Regional Context & Market Analysis
# Korteri turuhinnang: Karulaugu tee 9, Viimsi alevik, Viimsi vald

Tuginedes värskeimatele turuandmetele, on selle 4-toalise ja 128.1 m² korteri hinnanguline väärtus **378 059 €**.

See hinnang on tuletatud piirkonna praeguste pakkumishindade ja hiljutiste tegelike müügitehingute kombinatsioonist, mida on kohandatud vastavalt vara spetsiifilistele omadustele.

## 7. Dynamic FAQs (Generative Grounding)
#### Mis on korterite keskmine ruutmeetri hind piirkonnas Viimsi alevik, Viimsi vald?
- Answer: Korterite keskmine ruutmeetri hind piirkonnas on ligikaudu EUR 2 951/m², põhinedes reaalsetel Maa-ameti tehingute andmetel.

#### Milline on turvalisuse tase selles piirkonnas?
- Answer: Koha turvalisuse riskitase on: Madal risk koondhindega 1.5/10.