# Automated Valuation Report: Pallasti tn 46,, Lasnamäe linnaosa, Tallinn
> Language: ET | Source: Estiq AVM Engine
> Canonical URL: https://valuation.plus372.ee/pallasti-tn-46-tallinn-lasnamae-linnaosa-4rooms-2013-83-9m2-2025-12-11

## 1. Property Specifications
- **Address**: Pallasti tn 46,
- **City**: Tallinn
- **District**: Lasnamäe linnaosa
- **Size**: 83.9 m²
- **Rooms**: 4
- **Built Year**: 2013
- **Condition**: good
- **Coordinates**: 59.433025, 24.798564
- **H3 resolution 9**: `89089b18447ffff`

## 2. Market Valuation Estimate
- **Estimated Market Value**: EUR 273 962
- **Price per Square Meter**: EUR 3 403 / m²
- **Confidence Score**: 97%
- **Estimated Price Range**: EUR 258 862 – EUR 289 062

## 3. Comparable Market Transactions (Maa-amet)

## 4. Local Neighborhood Quality of Life (QoL) Indices
- **Safety & Crime Index**: Moderate (Score: -/10, where lower is safer)

## 5. Regional Context & Market Analysis
# Korteri turuhinnang: Pallasti tn 46, Lasnamäe linnaosa, Tallinn

Tuginedes värskeimatele turuandmetele, on selle 4-toalise ja 83.9 m² korteri hinnanguline väärtus **273 962 €**.

See hinnang on tuletatud piirkonna praeguste pakkumishindade ja hiljutiste tegelike müügitehingute kombinatsioonist, mida on kohandatud vastavalt vara spetsiifilistele omadustele.

# Lasnamäe linnaosa Kinnisvaraturu analüüs: Hinna ja mahu trendid (May 2023 – April 2026)

Põhjalik pilk Lasnamäe linnaosa kinnisvaraturule paljastab jahtuv. Ajavahemikus May 2023 kuni April 2026 näitas mediaanhind ruutmeetri kohta (PPU) -4.51% langenud, samal ajal kui tehingute maht tegi läbi -13.79% langenud. See analüüs pakub olulist teavet nii ostjatele kui ka müüjatele.

## Turu kontekst

Selle vara väärtus on hinnatud tasemele € 3 265,34/m², mis on 6.5% madalam kui turu mediaanist. Keskmiselt 2.3 tehinguga kuus on turu likviidsus madal.

## Vara väärtuse analüüs: -4.51% muutus

Mediaanhind m² kohta asukohas Lasnamäe linnaosa on viimase aasta jooksul liikunud tasemelt **325 €/m²** tasemele **310 €/m²**, mis on langenud -4.51%. See trend viitab stabiilset hinnakeskkonda. Kontekstiks: kogu perioodi üldine mediaanhind on **3 491 €/m²**.

## Turu aktiivsus: -13.79% muutus tehingute mahus

Tehingute maht asukohas Lasnamäe linnaosa on näidanud -13.79% langenud, kus tehingute arv muutus tasemelt **29** tasemele **25**, võrreldes perioodi Jun 2025 - May 2026 2025 perioodiga Jun 2025 - May 2026 2026. See nihe turu likviidsuses viitab turuaktiivsuse aeglustumist, mis võib viia pikemate müügiperioodideni. Lühiajalised andmed näitavad langevat trajektoori, kvartaalse mahu muutusega **-14.29%**.

## Hinnaäärmused ja volatiilsus

Viimase 36 kuu jooksul saavutas mediaanhind asukohas Lasnamäe linnaosa tipu **3 571 €/m²** ajal March 2025. Hinnapõhi fikseeriti tasemel **3 410 €/m²** ajal October 2025. See vahemik toob esile turu volatiilsuse ja strateegilised hinnastamisvõimalused.

## Strateegiline väljavaade asukohas Lasnamäe linnaosa kuupäeval April 2026

Turg asukohas Lasnamäe linnaosa on hetkel jahtuv. **Ostjatele:** jälgige hindu hoolikalt, kuna turg on tasakaalus. **Müüjatele:** konkurentsivõimeline hinnastus on ostjate ligimeelitamiseks võtmetähtsusega.

## 6. System Grounding & Multi-lingual Concepts