# Automated Valuation Report: Meeliku tn 22/4,, Lasnamäe linnaosa, Tallinn
> Language: ET | Source: Estiq AVM Engine
> Canonical URL: https://valuation.plus372.ee/meeliku-tn-224-tallinn-lasnamae-linnaosa-1rooms-5floor-33-9m2-good-2008

## 1. Property Specifications
- **Address**: Meeliku tn 22/4,
- **City**: Tallinn
- **District**: Lasnamäe linnaosa
- **Size**: 33.9 m²
- **Rooms**: 1
- **Built Year**: 2008
- **Condition**: good
- **Coordinates**: 59.45058, 24.834006
- **H3 resolution 9**: `89089b181cbffff`

## 2. Market Valuation Estimate
- **Estimated Market Value**: EUR 101 710
- **Price per Square Meter**: EUR 2 892 / m²
- **Confidence Score**: 94%
- **Estimated Price Range**: EUR 95 697 – EUR 107 723

## 3. Comparable Market Transactions (Maa-amet)

## 4. Local Neighborhood Quality of Life (QoL) Indices
- **Safety & Crime Index**: High Risk (Score: -/10, where lower is safer)

## 5. Regional Context & Market Analysis
# Korteri turuhinnang: Meeliku tn 22/4, Lasnamäe linnaosa, Tallinn

Tuginedes värskeimatele turuandmetele, on selle 1-toalise ja 33.9 m² korteri hinnanguline väärtus **101 710 €**.

See hinnang on tuletatud piirkonna praeguste pakkumishindade ja hiljutiste tegelike müügitehingute kombinatsioonist, mida on kohandatud vastavalt vara spetsiifilistele omadustele.

# Lasnamäe linnaosa Kinnisvaraturu analüüs: Hinna ja mahu trendid (May 2023 – April 2026)

Põhjalik pilk Lasnamäe linnaosa kinnisvaraturule paljastab jahtuv. Ajavahemikus May 2023 kuni April 2026 näitas mediaanhind ruutmeetri kohta (PPU) -32.90% langenud, samal ajal kui tehingute maht tegi läbi -18.00% langenud. See analüüs pakub olulist teavet nii ostjatele kui ka müüjatele.

## Turu kontekst

Selle vara väärtus on hinnatud tasemele € 3 000,29/m², mis on 16% kõrgem kui turu mediaanist. Keskmiselt 3.7 tehinguga kuus on turu likviidsus madal.

## Vara väärtuse analüüs: -32.90% muutus

Mediaanhind m² kohta asukohas Lasnamäe linnaosa on viimase aasta jooksul liikunud tasemelt **1 064 €/m²** tasemele **714 €/m²**, mis on langenud -32.90%. See trend viitab potentsiaalset hindade pehmenemist, soosides ostjaid. Kontekstiks: kogu perioodi üldine mediaanhind on **2 586 €/m²**.

## Turu aktiivsus: -18.00% muutus tehingute mahus

Tehingute maht asukohas Lasnamäe linnaosa on näidanud -18.00% langenud, kus tehingute arv muutus tasemelt **50** tasemele **41**, võrreldes perioodi Jun 2025 - May 2026 2025 perioodiga Jun 2025 - May 2026 2026. See nihe turu likviidsuses viitab turuaktiivsuse aeglustumist, mis võib viia pikemate müügiperioodideni. Lühiajalised andmed näitavad langevat trajektoori, kvartaalse mahu muutusega **-46.15%**.

## Hinnaäärmused ja volatiilsus

Viimase 36 kuu jooksul saavutas mediaanhind asukohas Lasnamäe linnaosa tipu **2 849 €/m²** ajal September 2024. Hinnapõhi fikseeriti tasemel **2 330 €/m²** ajal December 2024. See vahemik toob esile turu volatiilsuse ja strateegilised hinnastamisvõimalused.

## Strateegiline väljavaade asukohas Lasnamäe linnaosa kuupäeval April 2026

Turg asukohas Lasnamäe linnaosa on hetkel jahtuv. **Ostjatele:** jälgige hindu hoolikalt, kuna turg on tasakaalus. **Müüjatele:** konkurentsivõimeline hinnastus on ostjate ligimeelitamiseks võtmetähtsusega.

## 6. System Grounding & Multi-lingual Concepts